Szamba betonowe Zalewo

Budując dom w miejscu, gdzie brak możliwości podłączenia do kanalizacji należy zakupić zbiorniki na szambo. Najlepszym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. Są to duże zbiorniki wbudowywane w ziemię, w których gromadzi się ścieki komunalne. Są one trwałe i odporne na przemakanie oraz pękanie. Ich trwałość szacuje się na aż kilkaset lat! Zbiorniki betonowe na nieczystości sprzedawane przez naszą firmę cechują się najwyższym stopniem szczelności, i dajemy na nie gwarancję. Wybierając szambo z koparką zapewniasz sobie doskonałą jakość wykonania usług, co przełoży się na bezawaryjność korzystania z kanalizacji w budynku mieszkalnym. U nas tanio zrealizujesz usługę instalacji i podłączenia szamba, tak, aby uniknąć wysokich kosztów, tak przy budowie, jak i przy eksploatacji kanalizacji. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, lecz także montaż zbiorników, bo jedynie połączenie tych obu czynników zapewni pożądany rezultat.

Szamba betonowe Zalewo

Szamba dwukomorowe Zalewo

Prezentowane u nas szamba dwukomorowe to nieco większy wydatek, lecz także wyższa satysfakcja wynikająca z eksploatacji. Takie zbiorniki betonowe posiadają dwie komory, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych szamb rozpoczynają się od 1000 zł – to niewiele, dlatego proponujemy wybrać zbiorniki dwukomorowe. Ich pojemność pozwala na mniej częste opróżnianie nieczystości przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego rodzaju będzie tanie w użytkowaniu, bo wolniej się wypełnia. Jakie wielkości zbiorników oferujemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy zainstalować na każdej parceli. Zapraszamy do wyboru szamba z betonu dwukomorowego, także w sytuacji małej liczby mieszkańców. Mogą one spełniać swoją rolę prawidłowo, bez potrzeby stałego sprawdzania stopnia wypełnienia się szamba. Najmniejsze wielkości zbiorników polecamy zwłaszcza gdy budynek zamieszkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jak wysokie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to usługa, jaką szczególnie polecamy. Profesjonalni pracownicy stawiają się na terenie, na którym ma zostać wykopane szambo betonowe, a następnie montują je. Za szamba betonowe należy zapłacić już od 1000 zł, a dodatkowo należy doliczyć koszt usługi. To jednak wydatek niezbędny, gdyż inwestorzy zwykle nie mają swojej koparki i dźwigu, jako że szambo oferowany jest w formie prefabrykatu. Jako producent szamb dokładamy wszystkich starań, aby klient czuł, że kupił szczelne szambo betonowe gwarantujące wiele lat bezproblemowego korzystania. Dobry zbiornik na szambo to jednorazowa inwestycja na całe życie.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645