Szamba betonowe Węgorzewo

Jako producent szamb dostarczamy najbardziej innowacyjne rozwiązania w kwestii odprowadzania ścieków w domach prywatnych. Pracujemy z uznanymi dostawcami surowców, z jakich tworzymy gotowe elementy szamb. Zagwarantujemy Ci szamba betonowe o najwyższej szczelności, wytrzymałości i pojemności. Zbiorniki na szambo naszej marki wyróżniają się dopasowaniem do szczególnych potrzeb wybranego właściciela posesji. Oferujemy różne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy również zbudować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o dowolnej pojemności. Dobre szambo betonowe nie potrzebuje częstego wypompowywania, jednak najlepiej robić to regularnie, żeby zapobiegać zapychaniu się kanalizacji, a także brzydkiemu zapachowi na podwórku. Nasze ceny są rozmaite, uzależnione od rozmiaru komory i jego funkcji. Nasi pracownicy z przyjemnością doradzą, jaki rodzaj szamba zakupić, aby działał długo bezawaryjnie. Zapraszamy do telefonu i wyboru idealnej inwestycji!

Szamba betonowe Węgorzewo

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Węgorzewo

Wśród bogatej różnorodności tworzyw, z których można wyprodukować szambo, największym zaufaniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To produkty o stosownej trwałości, odporne na wodę, uniemożliwiające przenikanie zawartości z komory do zewnątrz. To sprawia, że tanie szamba betonowe potrafią działać nawet setki lat! To wyjście dużo bardziej opłacalne niż szamba z plastiku. Dzięki naszej elastycznej ofercie jesteśmy w stanie zapewnić najwyższej jakości usługi, które nie będą wymagały częstego wylewania przez specjalistyczne firmy asenizacyjne. Zapewniamy nie jedynie wyrób szamb, ale także ich przewiezienie przy pomocy własnego sprzętu, zrobienie dołu oraz montaż. Nasze prace są kompleksowe, toteż inwestorzy nie muszą obawiać się o jakikolwiek poziom wykonania. Szambo z koparką to pewność zrobienia właściwego dołu pod zbiornik o konkretnej wielkości bez konieczności zatrudniania osobnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Oferujemy zbiorniki betonowe na nieczystości i deszczówkę o rozmaitej wielkości. Jeśli nie wiesz, jaki rodzaj zamówić, skontaktuj się z naszym przedstawicielem – on pomoże Ci, czy wybrać szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe polecamy głównie inwestorom, którzy chcą rzadko opróżniać swoje nieczystości. To rozwiązanie droższe, ale oszczędne w eksploatacji. Dla naszych klientów mamy również fachowe porady odnośnie pojemności, która jest uzależniona od ilości mieszkańców. Cennik naszych szamb startuje już od 1000 zł, co sprawia, że budowa szamba nie musi oznaczać wielkich inwestycji. Obecnie szambo betonowe to najlepszy wybór na rynku. Pokażemy Ci, czemu nasi odbiorcy tak chętnie je kupują.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645