Szamba betonowe Tolkmicko

Stawiając dom w lokalizacji, gdzie nie ma możliwości podłączenia do kanalizacji trzeba wybrać zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. To ogromne pojemniki wkopywane w ziemię, w jakich przechowuje się ścieki komunalne. Są one trwałe i odporne na wilgoć oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich wytrzymałość szacuje się na aż setki lat! Zbiorniki betonowe na nieczystości oferowane przez nas cechują się najlepszym stopniem szczelności, i zapewniamy na nie rękojmię. Zamawiając szambo z koparką gwarantujesz sobie odpowiednią jakość wykonania prac, co przełoży się na bezawaryjność użytkowania kanalizacji w domu. U nas tanio wykonasz zadanie wykopania i podłączenia szamba, tak, żeby uniknąć dużych cen, tak przy budowie, jak i przy korzystania z kanalizacji. Nasze ceny obejmują sprzedaż, ale również instalację zbiorników, ponieważ jedynie zestawienie tych dwóch rzeczy zapewni pożądany rezultat.

Szamba betonowe Tolkmicko

Szamba dwukomorowe Tolkmicko

Sprzedawane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę wyższy koszt, lecz również większa korzyść wynikająca z użytkowania. Takie zbiorniki betonowe posiadają dwie komory, w których zbiera się szambo. Ceny naszych zbiorników rozpoczynają się od 1000 zł – to niedużo, dlatego proponujemy zakupić szamba dwukomorowe. Ich pojemność umożliwia rzadsze opróżnianie nieczystości przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. To powoduje, że szambo z montażem tego rodzaju będzie tanie w eksploatacji, bo wolniej się wypełnia. Jakie pojemności zbiorników sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 możemy wykonać na każdej działce. Zapraszamy do wyboru szamba z betonu dwukomorowego, również w przypadku małej liczby mieszkańców. Będą one odgrywać swoją rolę prawidłowo, bez konieczności ciągłego kontrolowania poziomu zbiornika. Najmniejsze pojemności szamba polecamy szczególnie gdy dom zamieszkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jak wysokie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to usługa, którą szczególnie polecamy. Profesjonalni pracownicy stawiają się na miejscu, na którym ma być wstawione szambo betonowe, a następnie montują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a dodatkowo należy uwzględnić cenę usługi. To jednak koszt konieczny, gdyż inwestorzy zwykle nie mają swojej koparki oraz podnośnika, jako że zbiornik oferowany jest w postaci gotowej. Jako producent szamb dokładamy niezbędnych starań, żeby klient wiedział, że otrzymał szczelne szambo betonowe gwarantujące wiele lat bezproblemowego użytkowania. Dobry zbiornik na szambo to jednorazowa inwestycja na całe życie.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645