Szamba betonowe Szczytno

Realizując dom w miejscu, gdzie nie ma opcji podpięcia do sieci kanalizacyjnej trzeba wybrać zbiorniki na szambo. Najlepszym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. Są to ogromne pojemniki wbudowywane w grunt, w których przechowuje się ścieki domowe. Szamba betonowe są mocne i odporne na wilgoć oraz pękanie. Ich trwałość określa się na aż kilkaset lat! Zbiorniki betonowe na ścieki oferowane przez nas cechują się najlepszym stopniem szczelności, i dajemy na nie rękojmię. Wybierając szambo z koparką gwarantujesz sobie doskonałą jakość realizacji usług, co przełoży się na długość użytkowania kanalizacji w budynku mieszkalnym. U nas tanio wykonasz zadanie wykopania i instalacji szamba, tak, aby uniknąć dużych cen, tak przy instalacji, jak i podczas eksploatacji kanalizacji. Nasze ceny obejmują sprzedaż, ale również instalację zbiorników, bo jedynie zestawienie tych dwóch czynników da odpowiedni rezultat.

Szamba betonowe Szczytno

Szamba dwukomorowe Szczytno

Sprzedawane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę większy wydatek, ale także wyższa satysfakcja wynikająca z użytkowania. Takie zbiorniki betonowe posiadają dwie przestrzenie, w których zbiera się szambo. Ceny naszych zbiorników rozpoczynają się od 1000 zł – to niedużo, dlatego polecamy wybrać szamba dwukomorowe. Ich pojemność pozwala na rzadsze wylewanie nieczystości przez profesjonalną firmę asenizacyjną. To powoduje, że szambo z montażem tego rodzaju będzie niedrogie w użytkowaniu, ponieważ wolniej się wypełnia. Jakie wielkości szamb sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy zrealizować na każdej parceli. Zachęcamy do wyboru szamba z betonu dwukomorowego, także w sytuacji małej liczby użytkowników. Mogą one odgrywać swoją rolę odpowiednio, bez potrzeby ciągłego sprawdzania stopnia wypełnienia się zbiornika. Minimalne wielkości zbiorników polecamy zwłaszcza gdy dom zamieszkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jak wysokie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to usługa, którą szczególnie rekomendujemy. Profesjonalni instalatorzy zjawiają się na terenie, gdzie ma być wykopane szambo betonowe, a następnie instalują je. Za szamba betonowe należy zapłacić już od 1000 zł, a oprócz tego trzeba uwzględnić koszt usługi. To jednak koszt niezbędny, ponieważ klienci zwykle nie mają swojej koparki i dźwigu, jako że zbiornik przywożony jest w formie prefabrykatu. Jako producent szamb dokładamy wszelkich starań, żeby klient czuł, że dostał szczelne szambo betonowe gwarantujące sporo lat bezproblemowego korzystania. Dobry zbiornik na szambo to jednorazowa inwestycja na całe życie.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645