Szamba betonowe Susz

Jako producent szamb dostarczamy najbardziej innowacyjne rozwiązania w zakresie odprowadzania nieczystości w budynkach prywatnych. Pracujemy z renomowanymi dostawcami surowców, z jakich tworzymy prefabrykaty szamb. Zapewnimy Ci szamba betonowe o maksymalnej nieprzepuszczalności, trwałości i pojemności. Zbiorniki na szambo naszej marki wyróżniają się dopasowaniem do szczególnych potrzeb danego inwestora. Oferujemy rozmaite pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy również wyprodukować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o dowolnej pojemności. Najlepsze szambo betonowe nie wymaga częstego wywożenia, ale należy robić to regularnie, żeby przeciwdziałać zatykaniu się kanalizacji, a także brzydkiemu zapachowi na podwórku. Nasze ceny są rozmaite, zależne od rozmiaru zbiornika i jego funkcji. Nasi pracownicy z przyjemnością doradzą, jaki rodzaj zbiornika wybrać, aby działał latami bezproblemowo. Zachęcamy do telefonu i dokonania najlepszej inwestycji!

Szamba betonowe Susz

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Susz

Wśród szerokiej różnorodności materiałów, z których można wyprodukować szambo, największym powodzeniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To produkty o stosownej grubości, wodoodporne, utrudniające przechodzenie ścieków z komory do ziemi. To sprawia, że tanie szamba betonowe potrafią działać nawet kilkaset lat! To wyjście dużo bardziej oszczędne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej nowoczesnej ofercie możemy zagwarantować najwyższej klasy usługi, które nie będą wymagały częstego odpompowywania przez specjalistyczne firmy wywozowe. Zapewniamy nie tylko wyrób szamb, lecz również ich przewiezienie przy pomocy naszego sprzętu, wykonanie dołu oraz instalację. Nasze prace są pełne, toteż nabywcy nie muszą martwić się o jakikolwiek etap wykonania. Szambo z koparką to pewność zrobienia właściwego dołu pod szambo o konkretnej wielkości bez potrzeby zatrudniania osobnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na ścieki i deszczówkę o rozmaitej wielkości. Jeżeli nie wiesz, który rodzaj zamówić, skontaktuj się z naszym przedstawicielem – on doradzi Ci, czy kupić szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe polecamy szczególnie inwestorom, którzy pragną rzadziej opróżniać swoje ścieki. To szambo droższe, ale oszczędne w eksploatacji. Dla naszych klientów mamy także fachowe porady dotyczące pojemności, która jest uzależniona od liczby mieszkańców. Cennik naszych usług startuje już od 1000 zł, co sprawia, że wykopanie zbiornika nie musi oznaczać wielkich inwestycji. Obecnie szambo betonowe to najlepszy produkt na rynku. Pokażemy Ci, dlaczego nasi odbiorcy tak chętnie je kupują.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645