Szamba betonowe Sępopol

Realizując dom w miejscu, gdzie brak opcji podłączenia do kanalizacji należy zakupić zbiorniki na szambo. Najlepszym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. To ogromne pojemniki wbudowywane w grunt, w jakich zbiera się ścieki komunalne. Są one mocne i odporne na wodę oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich wytrzymałość określa się na aż kilkaset lat! Zbiorniki betonowe na szambo sprzedawane przez nas wyróżniają się najlepszym stopniem szczelności, i zapewniamy na nie rękojmię. Wybierając szambo z koparką zapewniasz sobie najwyższą jakość wykonania prac, co przełoży się na długość użytkowania odpływu w budynku mieszkalnym. U nas tanio wykonasz zadanie wykopania oraz instalacji szamba, tak, aby uniknąć wysokich cen, tak przy instalacji, jak również podczas korzystania z szamba. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, ale także instalację szamb, ponieważ tylko zestawienie tych obu rzeczy zapewni pożądany efekt.

Szamba betonowe Sępopol

Szamba dwukomorowe Sępopol

Prezentowane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę wyższy koszt, ale również większa satysfakcja wychodzaca z eksploatacji. Takie zbiorniki betonowe mają dwie komory, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych szamb zaczynają się od 1000 zł – to niedużo, dlatego proponujemy wybrać szamba dwukomorowe. Ich powierzchnia umożliwia rzadsze wylewanie ścieków przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. To powoduje, że szambo z montażem tego typu będzie niedrogie w eksploatacji, ponieważ powoli się zapełnia. Jakie wielkości zbiorników oferujemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy zrealizować na każdej parceli. Zapraszamy do wyboru zbiornika z betonu dwukomorowego, także w sytuacji małej liczby domowników. Będą one odgrywać swoją rolę odpowiednio, bez potrzeby ciągłego kontrolowania stopnia wypełnienia się zbiornika. Minimalne pojemności szamba proponujemy zwłaszcza gdy budynek użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to praca, którą szczególnie polecamy. Profesjonalni instalatorzy stawiają się na miejscu, na którym ma być wstawione szambo betonowe, a potem montują je. Za szamba betonowe należy zapłacić już od 1000 zł, a dodatkowo należy doliczyć cenę robocizny. To jednak wydatek konieczny, gdyż inwestorzy zwykle nie posiadają swojej koparki i dźwigu, bo zbiornik przywożony jest w postaci gotowej. Jako producent szamb dokładamy wszystkich starań, żeby klient wiedział, że dostał szczelne szambo betonowe umożliwiające wiele lat bezawaryjnego korzystania. Dobry zbiornik na szambo to jedna inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645