Szamba betonowe Ruciane-Nida

Budując budynek mieszkalny w lokalizacji, gdzie nie ma opcji podpięcia do sieci kanalizacyjnej trzeba zakupić zbiorniki na szambo. Najlepszym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. To duże pojemniki wbudowywane w grunt, w których gromadzi się ścieki domowe. Szamba betonowe są mocne i odporne na wodę oraz pękanie. Ich trwałość określa się na aż setki lat! Zbiorniki betonowe na nieczystości oferowane przez nas wyróżniają się najwyższym stopniem wodoszczelności, i dajemy na nie rękojmię. Wybierając szambo z koparką zapewniasz sobie doskonałą jakość realizacji prac, co przełoży się na bezawaryjność korzystania z odpływu w budynku mieszkalnym. U nas tanio zrealizujesz zadanie montażu i instalacji zbiornika, tak, żeby uniknąć wysokich cen, zarówno przy budowie, jak również podczas korzystania z kanalizacji. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, ale również wkopanie zbiorników, ponieważ jedynie zestawienie tych dwóch czynników zapewni pożądany rezultat.

Szamba betonowe Ruciane-Nida

Szamba dwukomorowe Ruciane-Nida

Oferowane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę większy koszt, lecz również wyższa satysfakcja wynikająca z użytkowania. Te zbiorniki betonowe posiadają dwie komory, w których zbiera się szambo. Ceny naszych zbiorników zaczynają się od 1000 zł – to niedużo, dlatego polecamy zakupić zbiorniki dwukomorowe. Ich powierzchnia pozwala na rzadsze opróżnianie nieczystości przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. To powoduje, że szambo z montażem tego rodzaju będzie niedrogie w eksploatacji, bo wolniej się wypełnia. Jakie wielkości zbiorników sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy wykonać na każdej działce. Zachęcamy do wyboru szamba z betonu dwukomorowego, również w przypadku małej liczby domowników. Będą one spełniać swoją rolę prawidłowo, bez konieczności stałego kontrolowania poziomu zbiornika. Minimalne pojemności szamba polecamy szczególnie gdy dom zamieszkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jak wysokie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to usługa, jaką szczególnie polecamy. Profesjonalni pracownicy zjawiają się na miejscu, na którym ma być wykopane szambo betonowe, a potem instalują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a dodatkowo trzeba uwzględnić cenę robocizny. To jednak koszt niezbędny, ponieważ inwestorzy zwykle nie posiadają własnej koparki i dźwigu, bo zbiornik oferowany jest w postaci gotowej. Jako producent szamb dokładamy wszystkich starań, żeby nabywca wiedział, że dostał szczelne szambo betonowe gwarantujące wiele lat bezproblemowego korzystania. Jakościowy zbiornik na szambo to jednorazowa inwestycja na całe życie.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645