Szamba betonowe Pisz

Jako producent szamb zapewniamy najciekawsze usługi w kwestii odprowadzania szamba w budynkach prywatnych. Pracujemy z renomowanymi dostarczycielami materiałów, z których budujemy prefabrykaty zbiorników. Zapewnimy Ci szamba betonowe o maksymalnej nieprzepuszczalności, wytrzymałości i pojemności. Zbiorniki na szambo naszej marki cechują się dopasowaniem do szczególnych potrzeb wybranego inwestora. Oferujemy rozmaite pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy również zbudować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o wybranej pojemności. Najlepsze szambo betonowe nie wymaga częstego wypompowywania, ale należy wykonywać to systematycznie, aby zapobiegać zapychaniu się rur, a także brzydkiemu zapachowi na posesji. Nasze ceny są różne, zależne od pojemności zbiornika i jego funkcji. Nasi doradcy z przyjemnością podpowiedzą, jaki typ zbiornika wybrać, aby działał długo bezproblemowo. Zapraszamy do kontaktu i dokonania idealnej inwestycji!

Szamba betonowe Pisz

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Pisz

Wśród szerokiej różnorodności tworzyw, z których można wyprodukować zbiornik, największym powodzeniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To wyroby o stosownej trwałości, wodoodporne, utrudniające przenikanie ścieków z komory do gruntu. To powoduje, że tanie szamba betonowe potrafią działać nawet kilkaset lat! To rozwiązanie dużo bardziej opłacalne niż szamba z plastiku. Dzięki naszej elastycznej ofercie jesteśmy w stanie zagwarantować wysokiej jakości usługi, które nie wymagają częstego opróżniania przez profesjonalne firmy wywozowe. Zapewniamy nie tylko produkcję szamb, lecz również ich transport przy pomocy naszego sprzętu, zrobienie wykopu oraz montaż. Nasze usługi są pełne, toteż nabywcy nie muszą obawiać się o żaden etap wykonania. Szambo z koparką to pewność wykonania prawidłowego dołu pod szambo o wybranej pojemności bez potrzeby organizowania osobnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Oferujemy zbiorniki betonowe na nieczystości oraz deszczówkę o różnej pojemności. Jeśli nie wiesz, jaki typ wybrać, skontaktuj się z naszym przedstawicielem – on doradzi Ci, czy wybrać szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe polecamy głównie inwestorom, którzy chcą rzadziej wylewać swoje nieczystości. To rozwiązanie droższe, ale oszczędne w eksploatacji. Dla naszych klientów mamy także fachowe poradnictwo odnośnie wielkości, która jest uzależniona od ilości mieszkańców. Cennik naszych usług rozpoczyna się już od 1000 zł, co oznacza, że wykopanie zbiornika nie musi oznaczać dużych wydatków. Obecnie szambo betonowe to najlepszy wybór na rynku. Pokażemy Ci, dlaczego nasi klienci tak często je kupują.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645