Szamba betonowe Pieniężno

Jako producent szamb dostarczamy najbardziej innowacyjne rozwiązania w zakresie wylewania ścieków w budynkach prywatnych. Pracujemy z uznanymi dostawcami surowców, z jakich tworzymy prefabrykaty zbiorników. Zapewnimy Ci szamba betonowe o najwyższej szczelności, wytrzymałości i wielkości. Zbiorniki na szambo naszej firmy wyróżniają się kompatybilnością do indywidualnych wymogów wybranego inwestora. Oferujemy różne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy także wyprodukować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o dowolnej pojemności. Dobre szambo betonowe nie wymaga częstego wypompowywania, ale najlepiej robić to systematycznie, żeby przeciwdziałać zatykaniu się rur, a także brzydkiemu zapachowi na podwórku. Nasze ceny są różne, uzależnione od pojemności komory i jego cech. Nasi pracownicy z przyjemnością podpowiedzą, jaki rodzaj szamba zakupić, aby służył długo bezawaryjnie. Zapraszamy do telefonu i wyboru idealnej inwestycji!

Szamba betonowe Pieniężno

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Pieniężno

Wśród bogatej oferty materiałów, z których można wykonać zbiornik, największym zaufaniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To produkty o stosownej trwałości, odporne na wodę, utrudniające przenikanie zawartości z komory do zewnątrz. To sprawia, że tanie szamba betonowe potrafią przetrwać nawet kilkaset lat! To wyjście dużo bardziej oszczędne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej nowoczesnej ofercie możemy zapewnić wysokiej jakości usługi, które nie wymagają częstego opróżniania przez profesjonalne przedsiębiorstwa wywozowe. Zapewniamy nie tylko wyrób szamb, lecz także ich przewiezienie przy pomocy własnego sprzętu, wykonanie wykopu oraz instalację. Nasze prace są pełne, dlatego inwestorzy nie muszą martwić się o jakikolwiek poziom wykonania. Szambo z koparką to pewność wykonania właściwego dołu pod szambo o konkretnej pojemności bez konieczności zatrudniania osobnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Oferujemy zbiorniki betonowe na ścieki oraz wodę opadową o rozmaitej pojemności. Jeśli nie wiesz, który rodzaj zamówić, skontaktuj się z naszym pracownikiem – on doradzi Ci, czy wybrać szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe polecamy szczególnie inwestorom, którzy pragną rzadko wylewać swoje ścieki. To rozwiązanie bardziej kosztowne, ale ekonomiczne w opróżnianiu. Dla naszych klientów mamy także fachowe poradnictwo dotyczące pojemności, która jest uzależniona od ilości mieszkańców. Cennik naszych szamb startuje już od 1000 zł, co oznacza, że budowa szamba nie musi oznaczać wielkich wydatków. Obecnie szambo betonowe to najkorzystniejszy produkt na rynku. Udowodnimy Ci, czemu nasi odbiorcy tak często je wybierają.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645