Szamba betonowe Pasym

Stawiając dom w miejscu, gdzie brak możliwości podpięcia do sieci kanalizacyjnej należy wybrać zbiorniki na szambo. Najlepszym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. Są to duże zbiorniki wbudowywane w grunt, w jakich zbiera się ścieki komunalne. Są one mocne i odporne na przemakanie oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich trwałość szacuje się na aż kilkaset lat! Zbiorniki betonowe na nieczystości oferowane przez nas wyróżniają się najwyższym stopniem szczelności, i dajemy na nie rękojmię. Zamawiając szambo z koparką gwarantujesz sobie odpowiednią jakość wykonania prac, co przekłada się na bezawaryjność korzystania z kanalizacji w budynku mieszkalnym. U nas tanio zrealizujesz usługę wykopania i podłączenia szamba, tak, aby uniknąć dużych cen, tak przy budowie, jak i podczas eksploatacji szamba. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, ale także montaż szamb, bo tylko połączenie tych obu rzeczy da pożądany efekt.

Szamba betonowe Pasym

Szamba dwukomorowe Pasym

Sprzedawane u nas szamba dwukomorowe to nieco większy koszt, lecz również wyższa satysfakcja wynikająca z eksploatacji. Te zbiorniki betonowe mają dwie komory, w których zbiera się szambo. Ceny naszych szamb rozpoczynają się od 1000 zł – to niedużo, dlatego proponujemy zainstalować zbiorniki dwukomorowe. Ich powierzchnia pozwala na rzadsze wylewanie nieczystości przez profesjonalną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego typu będzie niedrogie w użytkowaniu, ponieważ powoli się zapełnia. Jakie wielkości szamb sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 możemy zainstalować na każdej posesji. Zachęcamy do wyboru zbiornika z betonu dwukomorowego, również w sytuacji mniejszej liczby użytkowników. Mogą one odgrywać swoją rolę prawidłowo, bez konieczności ciągłego kontrolowania poziomu zbiornika. Najmniejsze wielkości zbiorników polecamy szczególnie gdy budynek zamieszkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to usługa, jaką szczególnie polecamy. Profesjonalni pracownicy stawiają się na miejscu, na którym ma zostać wstawione szambo betonowe, a następnie montują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a oprócz tego należy doliczyć cenę robocizny. To jednak wydatek konieczny, ponieważ klienci zazwyczaj nie posiadają swojej koparki i dźwigu, bo szambo sprzedawany jest w postaci prefabrykatu. Jako producent szamb dokładamy niezbędnych starań, aby klient czuł, że kupił szczelne szambo betonowe zapewniające sporo lat bezawaryjnego korzystania. Jakościowy zbiornik na szambo to jednorazowa inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645