Szamba betonowe Pasłęk

Jako producent szamb zapewniamy najciekawsze usługi w zakresie wylewania ścieków w domach prywatnych. Pracujemy z uznanymi dostarczycielami materiałów, z których budujemy prefabrykaty szamb. Zagwarantujemy Ci szamba betonowe o najwyższej szczelności, trwałości i pojemności. Zbiorniki na szambo naszej firmy wyróżniają się dopasowaniem do indywidualnych potrzeb danego właściciela posesji. Oferujemy rozmaite pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy także wyprodukować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o dowolnej pojemności. Dobre szambo betonowe nie potrzebuje częstego opróżniania, jednak należy wykonywać to cyklicznie, aby przeciwdziałać zatykaniu się rur, a także brzydkiemu zapachowi na posesji. Nasze ceny są rozmaite, uzależnione od pojemności zbiornika i jego funkcji. Nasi pracownicy chętnie doradzą, jaki typ zbiornika wybrać, aby służył latami bezproblemowo. Zapraszamy do telefonu i wyboru idealnej inwestycji!

Szamba betonowe Pasłęk

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Pasłęk

Wśród bogatej różnorodności materiałów, z jakich można wyprodukować zbiornik, największym powodzeniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To produkty o stosownej grubości, wodoodporne, uniemożliwiające przechodzenie zawartości z komory do gruntu. To powoduje, że tanie szamba betonowe potrafią przetrwać nawet setki lat! To wyjście dużo bardziej opłacalne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej nowoczesnej ofercie możemy zapewnić wysokiej klasy produkty, które nie będą wymagały nadmiernego opróżniania przez specjalistyczne firmy wywozowe. Oferujemy nie jedynie produkcję szamb, lecz także ich transport przy pomocy własnego sprzętu, zrobienie dołu oraz instalację. Nasze usługi są pełne, dlatego klienci nie muszą martwić się o żaden etap realizacji. Szambo z koparką to gwarancja zrobienia prawidłowego wykopu pod zbiornik o wybranej wielkości bez potrzeby organizowania oddzielnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Oferujemy zbiorniki betonowe na ścieki i deszczówkę o rozmaitej wielkości. Jeśli nie wiesz, który typ wybrać, skontaktuj się z naszym przedstawicielem – on pomoże Ci, czy wybrać szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe proponujemy szczególnie inwestorom, którzy pragną rzadko opróżniać swoje nieczystości. To szambo droższe, ale ekonomiczne w opróżnianiu. Dla naszych odbiorców mamy również fachowe poradnictwo dotyczące pojemności, która jest uzależniona od ilości mieszkańców. Cennik naszych usług startuje już od 1000 zł, co sprawia, że budowa zbiornika nie musi oznaczać wielkich wydatków. Obecnie szambo betonowe to najlepszy wybór na rynku. Pokażemy Ci, czemu nasi odbiorcy tak często je kupują.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645