Szamba betonowe Ostróda

Realizując dom w miejscu, gdzie nie ma możliwości podpięcia do sieci kanalizacyjnej trzeba zainstalować zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. Są to duże zbiorniki wbudowywane w grunt, w jakich zbiera się ścieki komunalne. Szamba betonowe są trwałe i wytrzymałe na przemakanie oraz pękanie. Ich wytrzymałość szacuje się na aż kilkaset lat! Zbiorniki betonowe na nieczystości produkowane przez naszą firmę wyróżniają się najlepszym stopniem szczelności, i zapewniamy na nie rękojmię. Kupując szambo z koparką zapewniasz sobie doskonałą jakość realizacji usług, co przekłada się na bezawaryjność korzystania z odpływu w domu. U nas tanio wykonasz usługę instalacji i podłączenia zbiornika, tak, aby uniknąć wysokich kosztów, tak przy budowie, jak i przy korzystania z szamba. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, lecz również wkopanie zbiorników, ponieważ jedynie zestawienie tych dwóch czynników zapewni odpowiedni rezultat.

Szamba betonowe Ostróda

Szamba dwukomorowe Ostróda

Prezentowane u nas szamba dwukomorowe to nieco wyższy wydatek, ale także wyższa korzyść wynikająca z eksploatacji. Takie zbiorniki betonowe posiadają dwie przestrzenie, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych zbiorników zaczynają się od 1000 zł – to niedużo, toteż proponujemy wybrać zbiorniki dwukomorowe. Ich powierzchnia umożliwia rzadsze opróżnianie nieczystości przez profesjonalną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego rodzaju będzie niedrogie w eksploatacji, ponieważ wolniej się zapełnia. Jakie pojemności szamb sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy wykonać na każdej działce. Zachęcamy do wyboru szamba betonowego dwukomorowego, także w sytuacji mniejszej liczby użytkowników. Mogą one odgrywać swoją rolę prawidłowo, bez potrzeby ciągłego kontrolowania poziomu zbiornika. Minimalne wielkości zbiorników proponujemy szczególnie gdy budynek zamieszkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jak wysokie są ceny naszych usług? Szambo z wykopem to praca, którą szczególnie polecamy. Wykwalifikowani instalatorzy zjawiają się na miejscu, na którym ma być wykopane szambo betonowe, a potem instalują je. Za szamba betonowe należy zapłacić już od 1000 zł, a dodatkowo trzeba doliczyć cenę usługi. To jednak koszt niezbędny, ponieważ inwestorzy zwykle nie posiadają swojej koparki i dźwigu, jako że szambo sprzedawany jest w postaci gotowej. Jako producent szamb dokładamy wszelkich starań, żeby nabywca wiedział, że kupił szczelne szambo betonowe gwarantujące wiele lat bezawaryjnego użytkowania. Jakościowy zbiornik na szambo to jednorazowa inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645