Szamba betonowe Orzysz

Jako producent szamb dostarczamy najciekawsze usługi w zakresie wylewania nieczystości w domach prywatnych. Pracujemy z uznanymi dostawcami surowców, z których tworzymy prefabrykaty zbiorników. Zapewnimy Ci szamba betonowe o najwyższej szczelności, trwałości i wielkości. Zbiorniki na szambo naszej marki cechują się dopasowaniem do indywidualnych potrzeb wybranego inwestora. Oferujemy rozmaite pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy również zbudować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o wybranej pojemności. Dobre szambo betonowe nie wymaga częstego wywożenia, ale należy wykonywać to cyklicznie, aby przeciwdziałać zapychaniu się kanalizacji, a także nieprzyjemnemu zapachowi na podwórku. Nasze ceny są rozmaite, zależne od rozmiaru komory i jego cech. Nasi pracownicy chętnie podpowiedzą, jaki rodzaj zbiornika zakupić, aby służył długo bezproblemowo. Zachęcamy do kontaktu i dokonania najlepszej inwestycji!

Szamba betonowe Orzysz

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Orzysz

Pośród szerokiej różnorodności materiałów, z których można wyprodukować zbiornik, największym zaufaniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To wyroby o odpowiedniej trwałości, wodoodporne, utrudniające przechodzenie zawartości z komory do ziemi. To sprawia, że tanie szamba betonowe potrafią przetrwać nawet kilkaset lat! To rozwiązanie dużo bardziej opłacalne niż szamba z plastiku. Dzięki naszej elastycznej ofercie jesteśmy w stanie zagwarantować wysokiej jakości produkty, które nie będą wymagały nadmiernego wylewania przez profesjonalne firmy asenizacyjne. Zapewniamy nie jedynie produkcję szamb, ale także ich przewiezienie przy pomocy własnego sprzętu, zrobienie dołu oraz instalację. Nasze prace są kompleksowe, dlatego nabywcy nie muszą obawiać się o jakikolwiek poziom realizacji. Szambo z koparką to pewność wykonania właściwego dołu pod zbiornik o konkretnej wielkości bez konieczności organizowania oddzielnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na ścieki i wodę opadową o różnej wielkości. Jeżeli nie wiesz, który rodzaj zamówić, skontaktuj się z naszym przedstawicielem – on doradzi Ci, czy wybrać szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe proponujemy głównie osobom, którzy pragną rzadziej wylewać swoje nieczystości. To rozwiązanie bardziej kosztowne, ale oszczędne w opróżnianiu. Dla naszych klientów mamy również fachowe porady dotyczące wielkości, która jest uzależniona od ilości mieszkańców. Cennik naszych szamb startuje już od 1000 zł, co sprawia, że budowa zbiornika nie musi oznaczać dużych inwestycji. Obecnie szambo betonowe to najlepszy produkt na rynku. Pokażemy Ci, dlaczego nasi klienci tak chętnie je kupują.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645