Szamba betonowe Orneta

Jako producent szamb dostarczamy najciekawsze rozwiązania w kwestii odprowadzania szamba w domach prywatnych. Współpracujemy z renomowanymi dostarczycielami surowców, z których tworzymy prefabrykaty szamb. Zagwarantujemy Ci szamba betonowe o najwyższej nieprzepuszczalności, wytrzymałości i pojemności. Zbiorniki na szambo naszej marki cechują się dopasowaniem do indywidualnych wymogów danego właściciela posesji. Oferujemy różne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy również wyprodukować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o dowolnej pojemności. Najlepsze szambo betonowe nie potrzebuje częstego wywożenia, jednak należy wykonywać to regularnie, żeby przeciwdziałać zapychaniu się rur, a także nieprzyjemnemu zapachowi na posesji. Nasze ceny są różne, uzależnione od pojemności zbiornika i jego cech. Nasi pracownicy chętnie podpowiedzą, jaki typ szamba zakupić, aby działał długo bezawaryjnie. Zapraszamy do kontaktu i dokonania najlepszej inwestycji!

Szamba betonowe Orneta

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Orneta

Pośród szerokiej oferty materiałów, z jakich można wyprodukować zbiornik, największym zaufaniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To wyroby o stosownej grubości, odporne na wodę, utrudniające przenikanie zawartości z szamba do gruntu. To sprawia, że tanie szamba betonowe potrafią przetrwać nawet setki lat! To wyjście dużo bardziej oszczędne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej nowoczesnej ofercie jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższej jakości produkty, które nie będą wymagały nadmiernego opróżniania przez specjalistyczne firmy asenizacyjne. Zapewniamy nie jedynie wyrób prefabrykatów, lecz również ich przewiezienie przy pomocy naszego sprzętu, wykonanie wykopu oraz montaż. Nasze usługi są kompleksowe, toteż inwestorzy nie muszą martwić się o jakikolwiek poziom realizacji. Szambo z koparką to pewność wykonania prawidłowego wykopu pod szambo o konkretnej wielkości bez potrzeby organizowania osobnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Oferujemy zbiorniki betonowe na nieczystości oraz wodę opadową o rozmaitej wielkości. Jeśli nie wiesz, który rodzaj zamówić, skontaktuj się z naszym pracownikiem – on pomoże Ci, czy kupić szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe proponujemy głównie osobom, którzy pragną rzadko opróżniać swoje nieczystości. To rozwiązanie bardziej kosztowne, ale ekonomiczne w eksploatacji. Dla naszych klientów mamy także fachowe porady dotyczące wielkości, która jest uzależniona od liczby mieszkańców. Cennik naszych szamb rozpoczyna się już od 1000 zł, co oznacza, że wykopanie zbiornika nie musi oznaczać dużych inwestycji. Obecnie szambo betonowe to najkorzystniejszy produkt na rynku. Pokażemy Ci, dlaczego nasi odbiorcy tak często je kupują.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645