Szamba betonowe Olsztynek

Realizując dom w lokalizacji, gdzie brak możliwości podłączenia do kanalizacji trzeba zakupić zbiorniki na szambo. Najlepszym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. Są to ogromne pojemniki wbudowywane w grunt, w jakich gromadzi się nieczystości komunalne. Są one trwałe i wytrzymałe na przemakanie oraz pękanie. Ich wytrzymałość określa się na nawet kilkaset lat! Zbiorniki betonowe na ścieki produkowane przez nas wyróżniają się najwyższym stopniem wodoszczelności, i zapewniamy na nie rękojmię. Wybierając szambo z koparką gwarantujesz sobie doskonałą jakość wykonania usług, co przekłada się na długość korzystania z odpływu w domu. U nas tanio zrealizujesz usługę wykopania i podłączenia szamba, tak, aby uniknąć wysokich cen, tak przy budowie, jak również przy korzystania z szamba. Nasze ceny obejmują sprzedaż, lecz również wkopanie zbiorników, ponieważ jedynie połączenie tych obu rzeczy da pożądany efekt.

Szamba betonowe Olsztynek

Szamba dwukomorowe Olsztynek

Oferowane u nas szamba dwukomorowe to nieco większy wydatek, lecz także wyższa korzyść wynikająca z użytkowania. Te zbiorniki betonowe mają dwie komory, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych szamb zaczynają się od 1000 zł – to niewiele, toteż proponujemy zainstalować zbiorniki dwukomorowe. Ich powierzchnia umożliwia rzadsze wylewanie ścieków przez specjalną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego typu będzie niedrogie w eksploatacji, bo powoli się wypełnia. Jakie pojemności szamb sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 możemy zrealizować na każdej działce. Zapraszamy do wyboru zbiornika betonowego dwukomorowego, również w sytuacji małej liczby domowników. Mogą one odgrywać swoją rolę prawidłowo, bez konieczności ciągłego kontrolowania poziomu szamba. Minimalne wielkości zbiorników proponujemy zwłaszcza kiedy dom użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych usług? Szambo z wykopem to usługa, jaką najbardziej polecamy. Profesjonalni pracownicy zjawiają się na terenie, gdzie ma być wstawione szambo betonowe, a potem montują je. Za szamba betonowe należy zapłacić już od 1000 zł, a oprócz tego należy uwzględnić cenę robocizny. To jednak koszt konieczny, gdyż klienci zwykle nie mają swojej koparki i podnośnika, bo szambo oferowany jest w postaci gotowej. Jako producent szamb dokładamy niezbędnych starań, żeby klient czuł, że kupił szczelne szambo betonowe zapewniające sporo lat bezproblemowego użytkowania. Jakościowy zbiornik na szambo to jednorazowa inwestycja na całe życie.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645