Szamba betonowe Olecko

Jako producent szamb dostarczamy najbardziej innowacyjne rozwiązania w kwestii odprowadzania szamba w budynkach prywatnych. Pracujemy z renomowanymi dostarczycielami surowców, z których tworzymy prefabrykaty szamb. Zapewnimy Ci szamba betonowe o najwyższej nieprzepuszczalności, wytrzymałości i pojemności. Zbiorniki na szambo naszej firmy cechują się dopasowaniem do indywidualnych potrzeb wybranego inwestora. Oferujemy różne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy także wyprodukować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o dowolnej pojemności. Najlepsze szambo betonowe nie wymaga częstego opróżniania, jednak najlepiej robić to systematycznie, żeby zapobiegać zatykaniu się kanalizacji, a także brzydkiemu zapachowi na posesji. Nasze ceny są różne, zależne od pojemności zbiornika i jego cech. Nasi pracownicy z przyjemnością podpowiedzą, jaki rodzaj szamba wybrać, aby działał długo bezproblemowo. Zapraszamy do kontaktu i dokonania najlepszej inwestycji!

Szamba betonowe Olecko

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Olecko

Wśród szerokiej oferty tworzyw, z jakich można wykonać zbiornik, największym powodzeniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To wyroby o odpowiedniej grubości, wodoodporne, uniemożliwiające przechodzenie zawartości z komory do gruntu. To sprawia, że tanie szamba betonowe mogą przetrwać nawet setki lat! To wyjście dużo bardziej opłacalne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej nowoczesnej ofercie jesteśmy w stanie zapewnić najwyższej jakości rozwiązania, które nie wymagają częstego opróżniania przez specjalistyczne przedsiębiorstwa asenizacyjne. Oferujemy nie jedynie produkcję szamb, ale również ich przewiezienie przy pomocy naszego sprzętu, zrobienie dołu oraz instalację. Nasze usługi są pełne, toteż inwestorzy nie muszą obawiać się o żaden etap realizacji. Szambo z koparką to gwarancja zrobienia prawidłowego dołu pod zbiornik o konkretnej wielkości bez konieczności zatrudniania oddzielnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na ścieki oraz wodę opadową o różnej pojemności. Jeżeli nie wiesz, który typ wybrać, skontaktuj się z naszym pracownikiem – on pomoże Ci, czy wybrać szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe polecamy głównie osobom, którzy chcą rzadziej opróżniać swoje nieczystości. To rozwiązanie droższe, ale oszczędne w eksploatacji. Dla naszych klientów mamy również profesjonalne porady dotyczące pojemności, która jest uzależniona od liczby domowników. Cennik naszych szamb startuje już od 1000 zł, co sprawia, że budowa szamba nie musi oznaczać wielkich inwestycji. Obecnie szambo betonowe to najlepszy produkt na rynku. Udowodnimy Ci, dlaczego nasi klienci tak często je kupują.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645