Szamba betonowe Nowe Miasto Lubawskie

Budując budynek mieszkalny w lokalizacji, gdzie brak możliwości podłączenia do sieci kanalizacyjnej trzeba zakupić zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. To ogromne pojemniki wbudowywane w ziemię, w których zbiera się nieczystości domowe. Szamba betonowe są trwałe i odporne na wilgoć oraz pękanie. Ich wytrzymałość określa się na aż kilkaset lat! Zbiorniki betonowe na nieczystości produkowane przez nas cechują się najlepszym stopniem wodoszczelności, i zapewniamy na nie rękojmię. Zamawiając szambo z koparką gwarantujesz sobie najwyższą jakość realizacji prac, co przekłada się na bezawaryjność użytkowania odpływu w domu. U nas tanio wykonasz usługę instalacji i instalacji zbiornika, tak, żeby uniknąć dużych cen, tak przy budowie, jak i podczas eksploatacji szamba. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, ale również montaż zbiorników, ponieważ jedynie zestawienie tych obu rzeczy da pożądany rezultat.

Szamba betonowe Nowe Miasto Lubawskie

Szamba dwukomorowe Nowe Miasto Lubawskie

Prezentowane u nas szamba dwukomorowe to nieco wyższy koszt, ale również wyższa satysfakcja wychodzaca z użytkowania. Te zbiorniki betonowe mają dwie komory, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych zbiorników rozpoczynają się od 1000 zł – to niedużo, toteż proponujemy zakupić zbiorniki dwukomorowe. Ich powierzchnia umożliwia mniej częste wylewanie nieczystości przez profesjonalną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego rodzaju będzie niedrogie w użytkowaniu, ponieważ wolniej się wypełnia. Jakie pojemności zbiorników sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 możemy zrealizować na każdej działce. Zachęcamy do zakupu zbiornika z betonu dwukomorowego, również w sytuacji mniejszej liczby mieszkańców. Mogą one odgrywać swoją rolę odpowiednio, bez konieczności ciągłego sprawdzania stopnia wypełnienia się szamba. Minimalne wielkości zbiorników polecamy szczególnie gdy budynek użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to praca, jaką najbardziej rekomendujemy. Profesjonalni pracownicy stawiają się na terenie, gdzie ma zostać wykopane szambo betonowe, a następnie instalują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a oprócz tego trzeba doliczyć cenę usługi. To jednak wydatek konieczny, gdyż inwestorzy zazwyczaj nie posiadają swojej koparki oraz dźwigu, bo zbiornik przywożony jest w formie gotowej. Jako producent szamb dokładamy niezbędnych starań, aby klient wiedział, że otrzymał szczelne szambo betonowe umożliwiające sporo lat bezproblemowego korzystania. Szczelny zbiornik na szambo to jednorazowa inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645