Szamba betonowe Nidzica

Jako producent szamb dostarczamy najbardziej innowacyjne usługi w kwestii odprowadzania nieczystości w budynkach prywatnych. Pracujemy z renomowanymi dostawcami materiałów, z których budujemy prefabrykaty zbiorników. Zapewnimy Ci szamba betonowe o maksymalnej nieprzepuszczalności, trwałości i pojemności. Zbiorniki na szambo naszej firmy cechują się kompatybilnością do szczególnych potrzeb wybranego właściciela posesji. Oferujemy rozmaite pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy także wyprodukować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o wybranej pojemności. Dobre szambo betonowe nie wymaga częstego wypompowywania, jednak należy wykonywać to regularnie, aby zapobiegać zatykaniu się kanalizacji, a także brzydkiemu zapachowi na podwórku. Nasze ceny są rozmaite, uzależnione od pojemności komory i jego cech. Nasi doradcy z przyjemnością podpowiedzą, jaki rodzaj zbiornika zakupić, aby działał długo bezawaryjnie. Zachęcamy do kontaktu i wyboru idealnej inwestycji!

Szamba betonowe Nidzica

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Nidzica

Pośród szerokiej różnorodności materiałów, z jakich można wykonać zbiornik, największym zaufaniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To wyroby o odpowiedniej grubości, odporne na wodę, utrudniające przechodzenie ścieków z szamba do zewnątrz. To sprawia, że tanie szamba betonowe mogą przetrwać nawet setki lat! To wyjście dużo bardziej ekonomiczne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej nowoczesnej ofercie jesteśmy w stanie zapewnić wysokiej jakości rozwiązania, które nie wymagają nadmiernego odpompowywania przez specjalistyczne firmy wywozowe. Zapewniamy nie jedynie produkcję szamb, lecz także ich transport przy pomocy naszego sprzętu, zrobienie dołu oraz instalację. Nasze prace są kompleksowe, toteż inwestorzy nie muszą obawiać się o żaden etap wykonania. Szambo z koparką to pewność zrobienia właściwego wykopu pod zbiornik o konkretnej pojemności bez konieczności zatrudniania osobnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na szambo oraz deszczówkę o rozmaitej wielkości. Jeśli nie wiesz, który typ zamówić, skontaktuj się z naszym pracownikiem – on doradzi Ci, czy kupić szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe polecamy głównie osobom, którzy pragną rzadko opróżniać swoje nieczystości. To szambo bardziej kosztowne, ale oszczędne w eksploatacji. Dla naszych klientów mamy również profesjonalne poradnictwo odnośnie wielkości, która jest uzależniona od ilości mieszkańców. Cennik naszych usług rozpoczyna się już od 1000 zł, co sprawia, że wykopanie szamba nie musi oznaczać wielkich inwestycji. Obecnie szambo betonowe to najlepszy wybór na rynku. Pokażemy Ci, dlaczego nasi klienci tak często je wybierają.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645