Szamba betonowe Mrągowo

Stawiając dom w miejscu, gdzie brak opcji podłączenia do kanalizacji należy wybrać zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. To ogromne pojemniki wkopywane w ziemię, w których przechowuje się ścieki komunalne. Są one mocne i odporne na przemakanie oraz pękanie. Ich trwałość określa się na aż kilkaset lat! Zbiorniki betonowe na ścieki produkowane przez naszą firmę wyróżniają się najlepszym stopniem wodoszczelności, i dajemy na nie gwarancję. Kupując szambo z koparką gwarantujesz sobie doskonałą jakość wykonania usług, co przekłada się na długość korzystania z kanalizacji w domu. U nas tanio wykonasz usługę instalacji oraz podłączenia szamba, tak, żeby uniknąć dużych kosztów, zarówno przy budowie, jak również podczas korzystania z kanalizacji. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, lecz także wkopanie szamb, ponieważ jedynie połączenie tych dwóch czynników da pożądany efekt.

Szamba betonowe Mrągowo

Szamba dwukomorowe Mrągowo

Sprzedawane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę wyższy wydatek, lecz również wyższa korzyść wynikająca z eksploatacji. Takie zbiorniki betonowe mają dwie komory, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych szamb zaczynają się od 1000 zł – to niedużo, dlatego polecamy zakupić szamba dwukomorowe. Ich pojemność pozwala na mniej częste wylewanie nieczystości przez specjalną firmę asenizacyjną. To powoduje, że szambo z montażem tego rodzaju będzie tanie w użytkowaniu, ponieważ powoli się wypełnia. Jakie pojemności szamb oferujemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 możemy zrealizować na każdej działce. Zapraszamy do zakupu szamba betonowego dwukomorowego, także w przypadku mniejszej liczby użytkowników. Będą one odgrywać swoją rolę prawidłowo, bez potrzeby ciągłego kontrolowania stopnia wypełnienia się zbiornika. Minimalne wielkości szamba polecamy szczególnie gdy budynek zamieszkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych usług? Szambo z wykopem to praca, jaką najbardziej rekomendujemy. Wykwalifikowani instalatorzy zjawiają się na terenie, gdzie ma zostać wstawione szambo betonowe, a potem instalują je. Za szamba betonowe należy zapłacić już od 1000 zł, a dodatkowo należy doliczyć koszt robocizny. To jednak wydatek niezbędny, gdyż klienci zazwyczaj nie mają swojej koparki oraz dźwigu, bo zbiornik przywożony jest w postaci prefabrykatu. Jako producent szamb dokładamy niezbędnych starań, aby nabywca wiedział, że kupił szczelne szambo betonowe umożliwiające sporo lat bezawaryjnego użytkowania. Dobry zbiornik na szambo to jednorazowa inwestycja na całe życie.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645