Szamba betonowe Morąg

Jako producent szamb zapewniamy najciekawsze rozwiązania w zakresie odprowadzania nieczystości w budynkach prywatnych. Współpracujemy z renomowanymi dostawcami surowców, z jakich tworzymy prefabrykaty szamb. Zapewnimy Ci szamba betonowe o najwyższej szczelności, trwałości i pojemności. Zbiorniki na szambo naszej firmy cechują się dopasowaniem do szczególnych potrzeb wybranego inwestora. Oferujemy różne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy również zbudować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o wybranej pojemności. Najlepsze szambo betonowe nie potrzebuje częstego wypompowywania, ale najlepiej robić to regularnie, aby zapobiegać zapychaniu się kanalizacji, a także nieprzyjemnemu zapachowi na posesji. Nasze ceny są różne, uzależnione od rozmiaru komory i jego cech. Nasi pracownicy z przyjemnością podpowiedzą, jaki rodzaj zbiornika wybrać, aby służył latami bezawaryjnie. Zapraszamy do telefonu i dokonania idealnej inwestycji!

Szamba betonowe Morąg

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Morąg

Pośród bogatej oferty tworzyw, z jakich można wykonać szambo, największym zaufaniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To wyroby o stosownej trwałości, wodoodporne, uniemożliwiające przenikanie ścieków z szamba do ziemi. To sprawia, że tanie szamba betonowe potrafią działać nawet setki lat! To rozwiązanie dużo bardziej opłacalne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej nowoczesnej ofercie możemy zapewnić wysokiej klasy usługi, które nie wymagają częstego opróżniania przez profesjonalne firmy wywozowe. Oferujemy nie jedynie produkcję szamb, lecz również ich transport przy pomocy własnego sprzętu, wykonanie dołu oraz instalację. Nasze usługi są kompleksowe, dlatego nabywcy nie muszą martwić się o żaden etap wykonania. Szambo z koparką to pewność wykonania właściwego wykopu pod zbiornik o wybranej pojemności bez konieczności organizowania osobnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na nieczystości i wodę opadową o rozmaitej wielkości. Jeżeli nie wiesz, który rodzaj zamówić, skontaktuj się z naszym pracownikiem – on pomoże Ci, czy kupić szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe proponujemy głównie inwestorom, którzy chcą rzadko wylewać swoje ścieki. To rozwiązanie droższe, ale oszczędne w eksploatacji. Dla naszych odbiorców mamy także fachowe porady odnośnie pojemności, która jest uzależniona od liczby mieszkańców. Cennik naszych usług rozpoczyna się już od 1000 zł, co sprawia, że budowa szamba nie musi oznaczać dużych inwestycji. Obecnie szambo betonowe to najlepszy produkt na rynku. Udowodnimy Ci, dlaczego nasi klienci tak chętnie je wybierają.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645