Szamba betonowe Młynary

Jako producent szamb zapewniamy najciekawsze rozwiązania w zakresie odprowadzania szamba w domach prywatnych. Współpracujemy z renomowanymi dostawcami surowców, z jakich tworzymy gotowe elementy szamb. Zapewnimy Ci szamba betonowe o najwyższej szczelności, trwałości i pojemności. Zbiorniki na szambo naszej firmy wyróżniają się kompatybilnością do indywidualnych wymogów wybranego inwestora. Oferujemy rozmaite pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy również zbudować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o dowolnej pojemności. Dobre szambo betonowe nie potrzebuje częstego opróżniania, jednak należy robić to cyklicznie, żeby przeciwdziałać zatykaniu się kanalizacji, a także brzydkiemu zapachowi na podwórku. Nasze ceny są różne, zależne od rozmiaru zbiornika i jego funkcji. Nasi pracownicy z przyjemnością podpowiedzą, jaki rodzaj szamba zakupić, aby służył długo bezproblemowo. Zachęcamy do kontaktu i dokonania idealnej inwestycji!

Szamba betonowe Młynary

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Młynary

Wśród bogatej różnorodności tworzyw, z których można wyprodukować szambo, największym powodzeniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To produkty o stosownej trwałości, odporne na wodę, utrudniające przenikanie ścieków z komory do ziemi. To sprawia, że tanie szamba betonowe potrafią działać nawet kilkaset lat! To wyjście dużo bardziej oszczędne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej elastycznej ofercie jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższej jakości rozwiązania, które nie wymagają częstego wylewania przez profesjonalne firmy wywozowe. Zapewniamy nie tylko wyrób prefabrykatów, ale także ich transport przy pomocy własnego sprzętu, wykonanie wykopu oraz montaż. Nasze prace są kompleksowe, dlatego klienci nie muszą martwić się o jakikolwiek poziom wykonania. Szambo z koparką to gwarancja wykonania właściwego wykopu pod zbiornik o konkretnej wielkości bez potrzeby organizowania oddzielnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Oferujemy zbiorniki betonowe na szambo i deszczówkę o różnej wielkości. Jeżeli nie wiesz, jaki typ wybrać, skontaktuj się z naszym pracownikiem – on doradzi Ci, czy wybrać szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe proponujemy głównie osobom, którzy pragną rzadko wylewać swoje ścieki. To rozwiązanie bardziej kosztowne, ale oszczędne w eksploatacji. Dla naszych klientów mamy także profesjonalne poradnictwo dotyczące wielkości, która jest uzależniona od ilości mieszkańców. Cennik naszych usług startuje już od 1000 zł, co oznacza, że budowa szamba nie musi oznaczać wielkich wydatków. Obecnie szambo betonowe to najkorzystniejszy wybór na rynku. Udowodnimy Ci, czemu nasi odbiorcy tak chętnie je kupują.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645