Szamba betonowe Mikołajki

Jako producent szamb dostarczamy najciekawsze rozwiązania w kwestii wylewania nieczystości w budynkach prywatnych. Pracujemy z uznanymi dostawcami materiałów, z jakich tworzymy gotowe elementy zbiorników. Zapewnimy Ci szamba betonowe o najwyższej szczelności, wytrzymałości i pojemności. Zbiorniki na szambo naszej firmy wyróżniają się dopasowaniem do indywidualnych potrzeb wybranego inwestora. Oferujemy różne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy również zbudować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o dowolnej wielkości. Dobre szambo betonowe nie potrzebuje częstego wywożenia, jednak należy robić to cyklicznie, żeby zapobiegać zatykaniu się kanalizacji, a także brzydkiemu zapachowi na posesji. Nasze ceny są różne, uzależnione od rozmiaru zbiornika i jego cech. Nasi pracownicy z przyjemnością doradzą, jaki typ szamba wybrać, aby działał latami bezawaryjnie. Zapraszamy do telefonu i wyboru idealnej inwestycji!

Szamba betonowe Mikołajki

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Mikołajki

Pośród bogatej oferty materiałów, z jakich można wykonać zbiornik, największym zaufaniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To produkty o odpowiedniej grubości, wodoodporne, utrudniające przenikanie ścieków z szamba do gruntu. To powoduje, że tanie szamba betonowe potrafią działać nawet setki lat! To rozwiązanie dużo bardziej opłacalne niż szamba z plastiku. Dzięki naszej nowoczesnej ofercie jesteśmy w stanie zagwarantować wysokiej jakości produkty, które nie wymagają nadmiernego opróżniania przez profesjonalne przedsiębiorstwa asenizacyjne. Zapewniamy nie jedynie produkcję prefabrykatów, lecz także ich przewiezienie przy pomocy naszego sprzętu, wykonanie dołu oraz instalację. Nasze prace są pełne, dlatego klienci nie muszą martwić się o jakikolwiek etap realizacji. Szambo z koparką to pewność wykonania prawidłowego dołu pod zbiornik o wybranej wielkości bez potrzeby organizowania oddzielnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na szambo oraz deszczówkę o różnej wielkości. Jeśli nie wiesz, jaki rodzaj wybrać, skontaktuj się z naszym pracownikiem – on doradzi Ci, czy wybrać szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe proponujemy szczególnie osobom, którzy chcą rzadko opróżniać swoje nieczystości. To rozwiązanie droższe, ale oszczędne w opróżnianiu. Dla naszych odbiorców mamy również fachowe poradnictwo dotyczące wielkości, która jest uzależniona od ilości domowników. Cennik naszych szamb rozpoczyna się już od 1000 zł, co sprawia, że wykopanie zbiornika nie musi oznaczać dużych inwestycji. Obecnie szambo betonowe to najkorzystniejszy produkt na rynku. Udowodnimy Ci, czemu nasi odbiorcy tak chętnie je kupują.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645