Szamba betonowe Lubawa

Budując budynek mieszkalny w miejscu, gdzie brak możliwości podłączenia do kanalizacji trzeba wybrać zbiorniki na szambo. Najlepszym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. To ogromne zbiorniki wbudowywane w grunt, w jakich gromadzi się nieczystości domowe. Są one mocne i odporne na wodę oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich wytrzymałość szacuje się na nawet setki lat! Zbiorniki betonowe na ścieki oferowane przez nas cechują się najlepszym stopniem szczelności, i dajemy na nie gwarancję. Zamawiając szambo z koparką zapewniasz sobie odpowiednią jakość wykonania prac, co przełoży się na bezawaryjność korzystania z kanalizacji w budynku mieszkalnym. U nas tanio wykonasz usługę montażu oraz podłączenia szamba, tak, aby uniknąć dużych cen, zarówno przy budowie, jak i podczas korzystania z kanalizacji. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, ale także montaż zbiorników, ponieważ jedynie połączenie tych dwóch czynników zapewni odpowiedni efekt.

Szamba betonowe Lubawa

Szamba dwukomorowe Lubawa

Oferowane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę większy wydatek, ale także wyższa korzyść wynikająca z eksploatacji. Te zbiorniki betonowe mają dwie przestrzenie, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych zbiorników zaczynają się od 1000 zł – to niewiele, dlatego polecamy wybrać szamba dwukomorowe. Ich powierzchnia pozwala na rzadsze wylewanie ścieków przez specjalną firmę asenizacyjną. To powoduje, że szambo z montażem tego rodzaju będzie niedrogie w eksploatacji, bo powoli się zapełnia. Jakie wielkości szamb sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 możemy zainstalować na każdej działce. Zachęcamy do zakupu zbiornika z betonu dwukomorowego, również w sytuacji małej liczby mieszkańców. Mogą one spełniać swoją rolę odpowiednio, bez potrzeby ciągłego kontrolowania stopnia wypełnienia się zbiornika. Najmniejsze wielkości szamba proponujemy szczególnie gdy dom użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych usług? Szambo z wykopem to usługa, jaką szczególnie rekomendujemy. Profesjonalni pracownicy zjawiają się na terenie, na którym ma być wykopane szambo betonowe, a następnie montują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a dodatkowo trzeba uwzględnić koszt robocizny. To jednak koszt niezbędny, ponieważ inwestorzy zwykle nie mają swojej koparki oraz dźwigu, jako że zbiornik sprzedawany jest w formie gotowej. Jako producent szamb dokładamy wszystkich starań, żeby klient czuł, że kupił szczelne szambo betonowe zapewniające wiele lat bezawaryjnego korzystania. Jakościowy zbiornik na szambo to jednorazowa inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645