Szamba betonowe Lidzbark Warmiński

Stawiając budynek mieszkalny w miejscu, gdzie nie ma możliwości podłączenia do kanalizacji trzeba wybrać zbiorniki na szambo. Najlepszym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. Są to ogromne pojemniki wbudowywane w grunt, w jakich przechowuje się ścieki domowe. Szamba betonowe są mocne i wytrzymałe na wilgoć oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich wytrzymałość szacuje się na nawet kilkaset lat! Zbiorniki betonowe na ścieki produkowane przez naszą firmę wyróżniają się najlepszym stopniem szczelności, i dajemy na nie rękojmię. Kupując szambo z koparką zapewniasz sobie doskonałą jakość realizacji prac, co przekłada się na długość korzystania z odpływu w budynku mieszkalnym. U nas tanio zrealizujesz usługę montażu i podłączenia szamba, tak, żeby uniknąć dużych cen, tak przy budowie, jak również przy eksploatacji szamba. Nasze ceny obejmują sprzedaż, ale również instalację zbiorników, ponieważ tylko zestawienie tych dwóch rzeczy zapewni pożądany efekt.

Szamba betonowe Lidzbark Warmiński

Szamba dwukomorowe Lidzbark Warmiński

Prezentowane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę większy wydatek, lecz również wyższa satysfakcja wynikająca z użytkowania. Te zbiorniki betonowe posiadają dwie komory, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych zbiorników zaczynają się od 1000 zł – to niewiele, toteż proponujemy wybrać zbiorniki dwukomorowe. Ich pojemność umożliwia mniej częste opróżnianie nieczystości przez specjalną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego typu będzie tanie w użytkowaniu, ponieważ wolniej się zapełnia. Jakie wielkości zbiorników oferujemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy zrealizować na każdej parceli. Zachęcamy do wyboru szamba betonowego dwukomorowego, również w przypadku małej liczby domowników. Będą one spełniać swoją rolę odpowiednio, bez konieczności stałego sprawdzania poziomu zbiornika. Najmniejsze wielkości szamba polecamy szczególnie gdy dom zamieszkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych usług? Szambo z wykopem to usługa, jaką najbardziej rekomendujemy. Profesjonalni instalatorzy zjawiają się na miejscu, gdzie ma być wykopane szambo betonowe, a następnie montują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a oprócz tego należy doliczyć cenę usługi. To jednak koszt konieczny, gdyż inwestorzy zwykle nie mają własnej koparki i podnośnika, bo szambo przywożony jest w formie prefabrykatu. Jako producent szamb dokładamy niezbędnych starań, aby klient wiedział, że kupił szczelne szambo betonowe zapewniające wiele lat bezproblemowego korzystania. Dobry zbiornik na szambo to jednorazowa inwestycja na całe życie.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645