Szamba betonowe Lidzbark

Jako producent szamb zapewniamy najbardziej innowacyjne rozwiązania w zakresie odprowadzania nieczystości w budynkach prywatnych. Współpracujemy z renomowanymi dostawcami materiałów, z których budujemy gotowe elementy zbiorników. Zagwarantujemy Ci szamba betonowe o najwyższej nieprzepuszczalności, trwałości i wielkości. Zbiorniki na szambo naszej marki wyróżniają się dopasowaniem do szczególnych potrzeb wybranego właściciela posesji. Oferujemy różne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy także zbudować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o dowolnej wielkości. Najlepsze szambo betonowe nie wymaga częstego wypompowywania, jednak należy robić to systematycznie, aby przeciwdziałać zapychaniu się kanalizacji, a także brzydkiemu zapachowi na podwórku. Nasze ceny są rozmaite, uzależnione od rozmiaru komory i jego funkcji. Nasi pracownicy z przyjemnością podpowiedzą, jaki typ zbiornika zakupić, aby służył latami bezawaryjnie. Zachęcamy do kontaktu i dokonania idealnej inwestycji!

Szamba betonowe Lidzbark

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Lidzbark

Pośród bogatej oferty materiałów, z których można wyprodukować szambo, największym powodzeniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To produkty o odpowiedniej trwałości, wodoodporne, uniemożliwiające przechodzenie zawartości z szamba do zewnątrz. To sprawia, że tanie szamba betonowe mogą przetrwać nawet kilkaset lat! To rozwiązanie dużo bardziej oszczędne niż szamba z plastiku. Dzięki naszej nowoczesnej ofercie jesteśmy w stanie zapewnić najwyższej jakości produkty, które nie wymagają częstego odpompowywania przez profesjonalne przedsiębiorstwa asenizacyjne. Zapewniamy nie jedynie produkcję szamb, ale również ich przewiezienie przy pomocy naszego sprzętu, wykonanie wykopu oraz montaż. Nasze prace są kompleksowe, dlatego nabywcy nie muszą obawiać się o jakikolwiek poziom realizacji. Szambo z koparką to gwarancja wykonania prawidłowego dołu pod szambo o wybranej wielkości bez potrzeby zatrudniania oddzielnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na szambo oraz deszczówkę o rozmaitej wielkości. Jeżeli nie wiesz, jaki rodzaj wybrać, skontaktuj się z naszym przedstawicielem – on pomoże Ci, czy wybrać szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe proponujemy szczególnie inwestorom, którzy chcą rzadziej wylewać swoje ścieki. To rozwiązanie bardziej kosztowne, ale ekonomiczne w opróżnianiu. Dla naszych klientów mamy również profesjonalne poradnictwo odnośnie wielkości, która jest uzależniona od ilości domowników. Cennik naszych usług rozpoczyna się już od 1000 zł, co sprawia, że wykopanie zbiornika nie musi oznaczać wielkich wydatków. Obecnie szambo betonowe to najkorzystniejszy wybór na rynku. Pokażemy Ci, dlaczego nasi odbiorcy tak chętnie je wybierają.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645