Szamba betonowe Korsze

Budując dom w lokalizacji, gdzie brak opcji podłączenia do kanalizacji należy zakupić zbiorniki na szambo. Najlepszym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. To duże pojemniki wkopywane w grunt, w których zbiera się ścieki komunalne. Są one mocne i wytrzymałe na wodę oraz pękanie. Ich trwałość szacuje się na aż kilkaset lat! Zbiorniki betonowe na ścieki produkowane przez nas wyróżniają się najwyższym stopniem szczelności, i zapewniamy na nie gwarancję. Zamawiając szambo z koparką gwarantujesz sobie odpowiednią jakość wykonania usług, co przełoży się na długość korzystania z kanalizacji w budynku mieszkalnym. U nas tanio zrealizujesz zadanie montażu oraz instalacji zbiornika, tak, aby uniknąć wysokich cen, tak przy instalacji, jak również przy korzystania z kanalizacji. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, ale również wkopanie zbiorników, ponieważ jedynie połączenie tych dwóch czynników da pożądany rezultat.

Szamba betonowe Korsze

Szamba dwukomorowe Korsze

Oferowane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę większy koszt, lecz również większa korzyść wynikająca z eksploatacji. Takie zbiorniki betonowe posiadają dwie komory, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych zbiorników zaczynają się od 1000 zł – to niewiele, dlatego proponujemy zainstalować szamba dwukomorowe. Ich powierzchnia umożliwia rzadsze opróżnianie ścieków przez specjalną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego typu będzie tanie w użytkowaniu, bo wolniej się wypełnia. Jakie wielkości szamb oferujemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy zrealizować na każdej działce. Zapraszamy do wyboru zbiornika z betonu dwukomorowego, również w sytuacji mniejszej liczby domowników. Mogą one spełniać swoją rolę prawidłowo, bez konieczności stałego sprawdzania stopnia wypełnienia się szamba. Najmniejsze pojemności szamba proponujemy szczególnie gdy dom zamieszkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to usługa, jaką szczególnie rekomendujemy. Profesjonalni pracownicy stawiają się na terenie, na którym ma być wykopane szambo betonowe, a potem instalują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a oprócz tego trzeba doliczyć cenę robocizny. To jednak koszt niezbędny, ponieważ inwestorzy zwykle nie mają własnej koparki i dźwigu, bo zbiornik sprzedawany jest w formie gotowej. Jako producent szamb dokładamy wszelkich starań, żeby nabywca wiedział, że dostał szczelne szambo betonowe umożliwiające sporo lat bezawaryjnego użytkowania. Jakościowy zbiornik na szambo to jednorazowa inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645