Szamba betonowe Kisielice

Stawiając dom w miejscu, gdzie nie ma możliwości podpięcia do sieci kanalizacyjnej trzeba zakupić zbiorniki na szambo. Najlepszym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. To duże pojemniki wbudowywane w ziemię, w jakich zbiera się nieczystości komunalne. Są one trwałe i wytrzymałe na wilgoć oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich wytrzymałość szacuje się na aż kilkaset lat! Zbiorniki betonowe na ścieki sprzedawane przez naszą firmę wyróżniają się najlepszym stopniem szczelności, i dajemy na nie rękojmię. Zamawiając szambo z koparką zapewniasz sobie odpowiednią jakość realizacji usług, co przełoży się na bezawaryjność użytkowania odpływu w budynku mieszkalnym. U nas tanio wykonasz usługę wykopania oraz instalacji szamba, tak, żeby uniknąć dużych cen, zarówno przy instalacji, jak również przy korzystania z szamba. Nasze ceny obejmują sprzedaż, ale także wkopanie zbiorników, ponieważ jedynie połączenie tych obu rzeczy da pożądany efekt.

Szamba betonowe Kisielice

Szamba dwukomorowe Kisielice

Oferowane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę wyższy koszt, lecz także większa korzyść wynikająca z użytkowania. Te zbiorniki betonowe mają dwie komory, w których zbiera się szambo. Ceny naszych zbiorników zaczynają się od 1000 zł – to niedużo, dlatego polecamy zakupić zbiorniki dwukomorowe. Ich powierzchnia pozwala na mniej częste wylewanie nieczystości przez specjalną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego typu będzie niedrogie w eksploatacji, bo powoli się wypełnia. Jakie pojemności szamb sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 możemy wykonać na każdej parceli. Zapraszamy do wyboru szamba betonowego dwukomorowego, także w przypadku mniejszej liczby użytkowników. Będą one spełniać swoją rolę odpowiednio, bez potrzeby ciągłego sprawdzania poziomu zbiornika. Najmniejsze pojemności zbiorników proponujemy zwłaszcza kiedy dom użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych usług? Szambo z wykopem to praca, którą szczególnie polecamy. Profesjonalni instalatorzy stawiają się na miejscu, na którym ma być wstawione szambo betonowe, a następnie montują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a dodatkowo należy doliczyć cenę usługi. To jednak koszt konieczny, gdyż inwestorzy zwykle nie mają swojej koparki i dźwigu, bo zbiornik oferowany jest w postaci gotowej. Jako producent szamb dokładamy wszystkich starań, aby nabywca czuł, że kupił szczelne szambo betonowe umożliwiające sporo lat bezawaryjnego użytkowania. Dobry zbiornik na szambo to jednorazowa inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645