Szamba betonowe Kętrzyn

Jako producent szamb zapewniamy najciekawsze rozwiązania w kwestii wylewania nieczystości w domach prywatnych. Współpracujemy z uznanymi dostarczycielami surowców, z których tworzymy prefabrykaty szamb. Zagwarantujemy Ci szamba betonowe o maksymalnej szczelności, trwałości i pojemności. Zbiorniki na szambo naszej marki cechują się kompatybilnością do szczególnych wymogów wybranego właściciela posesji. Oferujemy rozmaite pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy również zbudować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o wybranej wielkości. Najlepsze szambo betonowe nie potrzebuje częstego wypompowywania, ale najlepiej wykonywać to regularnie, aby przeciwdziałać zapychaniu się rur, a także brzydkiemu zapachowi na posesji. Nasze ceny są różne, zależne od pojemności zbiornika i jego funkcji. Nasi doradcy z przyjemnością doradzą, jaki typ szamba wybrać, aby działał latami bezproblemowo. Zachęcamy do telefonu i wyboru najlepszej inwestycji!

Szamba betonowe Kętrzyn

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Kętrzyn

Pośród szerokiej różnorodności materiałów, z jakich można wykonać szambo, największym powodzeniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To produkty o odpowiedniej grubości, odporne na wodę, uniemożliwiające przenikanie ścieków z szamba do ziemi. To sprawia, że tanie szamba betonowe potrafią działać nawet setki lat! To rozwiązanie dużo bardziej ekonomiczne niż szamba z plastiku. Dzięki naszej elastycznej ofercie jesteśmy w stanie zagwarantować wysokiej klasy rozwiązania, które nie będą wymagały nadmiernego wylewania przez specjalistyczne firmy asenizacyjne. Oferujemy nie tylko wyrób prefabrykatów, ale również ich transport przy pomocy własnego sprzętu, wykonanie wykopu oraz instalację. Nasze prace są kompleksowe, toteż nabywcy nie muszą martwić się o jakikolwiek poziom realizacji. Szambo z koparką to gwarancja zrobienia prawidłowego wykopu pod szambo o konkretnej wielkości bez konieczności organizowania osobnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Oferujemy zbiorniki betonowe na szambo i deszczówkę o rozmaitej pojemności. Jeżeli nie wiesz, jaki typ zamówić, skontaktuj się z naszym pracownikiem – on pomoże Ci, czy kupić szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe polecamy szczególnie osobom, którzy chcą rzadko wylewać swoje ścieki. To szambo bardziej kosztowne, ale ekonomiczne w opróżnianiu. Dla naszych klientów mamy również profesjonalne porady odnośnie wielkości, która jest uzależniona od liczby domowników. Cennik naszych usług startuje już od 1000 zł, co oznacza, że wykopanie szamba nie musi oznaczać wielkich inwestycji. Obecnie szambo betonowe to najlepszy produkt na rynku. Udowodnimy Ci, dlaczego nasi odbiorcy tak często je wybierają.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645