Szamba betonowe Jeziorany

Jako producent szamb dostarczamy najbardziej innowacyjne rozwiązania w kwestii odprowadzania szamba w domach prywatnych. Pracujemy z renomowanymi dostarczycielami materiałów, z jakich budujemy gotowe elementy szamb. Zapewnimy Ci szamba betonowe o najwyższej szczelności, wytrzymałości i pojemności. Zbiorniki na szambo naszej marki wyróżniają się dopasowaniem do indywidualnych wymogów danego inwestora. Oferujemy różne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy także wyprodukować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o wybranej pojemności. Najlepsze szambo betonowe nie wymaga częstego opróżniania, jednak należy wykonywać to regularnie, aby przeciwdziałać zapychaniu się kanalizacji, a także nieprzyjemnemu zapachowi na podwórku. Nasze ceny są różne, zależne od pojemności komory i jego cech. Nasi pracownicy chętnie doradzą, jaki typ zbiornika wybrać, aby służył latami bezproblemowo. Zachęcamy do telefonu i wyboru idealnej inwestycji!

Szamba betonowe Jeziorany

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Jeziorany

Wśród bogatej różnorodności tworzyw, z których można wykonać zbiornik, największym zaufaniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To produkty o odpowiedniej grubości, wodoodporne, uniemożliwiające przenikanie zawartości z szamba do gruntu. To powoduje, że tanie szamba betonowe potrafią przetrwać nawet kilkaset lat! To rozwiązanie dużo bardziej oszczędne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej elastycznej ofercie jesteśmy w stanie zapewnić wysokiej klasy produkty, które nie wymagają nadmiernego odpompowywania przez specjalistyczne firmy asenizacyjne. Oferujemy nie tylko wyrób szamb, lecz także ich transport przy pomocy naszego sprzętu, wykonanie dołu oraz montaż. Nasze usługi są pełne, toteż nabywcy nie muszą obawiać się o jakikolwiek etap realizacji. Szambo z koparką to pewność zrobienia prawidłowego dołu pod zbiornik o konkretnej wielkości bez konieczności zatrudniania osobnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na szambo i deszczówkę o rozmaitej wielkości. Jeżeli nie wiesz, który typ zamówić, skontaktuj się z naszym pracownikiem – on doradzi Ci, czy kupić szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe proponujemy szczególnie inwestorom, którzy pragną rzadko wylewać swoje ścieki. To szambo bardziej kosztowne, ale oszczędne w eksploatacji. Dla naszych klientów mamy także fachowe porady dotyczące wielkości, która jest uzależniona od ilości domowników. Cennik naszych usług startuje już od 1000 zł, co sprawia, że budowa szamba nie musi oznaczać dużych wydatków. Obecnie szambo betonowe to najkorzystniejszy wybór na rynku. Pokażemy Ci, dlaczego nasi klienci tak często je kupują.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645