Szamba betonowe Iława

Budując budynek mieszkalny w miejscu, gdzie nie ma możliwości podpięcia do sieci kanalizacyjnej należy zainstalować zbiorniki na szambo. Najlepszym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. Są to ogromne pojemniki wkopywane w grunt, w których gromadzi się nieczystości komunalne. Są one trwałe i odporne na przemakanie oraz pękanie. Ich wytrzymałość określa się na nawet setki lat! Zbiorniki betonowe na nieczystości sprzedawane przez naszą firmę cechują się najlepszym stopniem wodoszczelności, i zapewniamy na nie gwarancję. Zamawiając szambo z koparką gwarantujesz sobie odpowiednią jakość realizacji usług, co przełoży się na bezawaryjność korzystania z odpływu w domu. U nas tanio wykonasz usługę instalacji oraz instalacji zbiornika, tak, aby uniknąć dużych cen, tak przy budowie, jak i podczas eksploatacji kanalizacji. Nasze ceny obejmują sprzedaż, lecz również montaż szamb, bo jedynie połączenie tych obu rzeczy zapewni pożądany efekt.

Szamba betonowe Iława

Szamba dwukomorowe Iława

Oferowane u nas szamba dwukomorowe to nieco wyższy koszt, lecz także wyższa korzyść wynikająca z eksploatacji. Takie zbiorniki betonowe posiadają dwie przestrzenie, w których zbiera się szambo. Ceny naszych zbiorników zaczynają się od 1000 zł – to niedużo, dlatego polecamy zakupić zbiorniki dwukomorowe. Ich powierzchnia umożliwia mniej częste opróżnianie nieczystości przez profesjonalną firmę asenizacyjną. To powoduje, że szambo z montażem tego rodzaju będzie tanie w użytkowaniu, bo powoli się wypełnia. Jakie wielkości zbiorników sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 możemy wykonać na każdej działce. Zapraszamy do zakupu zbiornika betonowego dwukomorowego, również w sytuacji małej liczby mieszkańców. Mogą one spełniać swoją rolę prawidłowo, bez potrzeby stałego sprawdzania poziomu zbiornika. Najmniejsze pojemności zbiorników polecamy zwłaszcza kiedy budynek użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to praca, którą szczególnie polecamy. Profesjonalni instalatorzy stawiają się na terenie, gdzie ma być wykopane szambo betonowe, a potem montują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a dodatkowo należy uwzględnić cenę usługi. To jednak koszt konieczny, gdyż klienci zwykle nie mają swojej koparki oraz dźwigu, bo zbiornik przywożony jest w formie prefabrykatu. Jako producent szamb dokładamy wszelkich starań, aby nabywca wiedział, że kupił szczelne szambo betonowe gwarantujące wiele lat bezawaryjnego korzystania. Jakościowy zbiornik na szambo to jedna inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645