Szamba betonowe Górowo Iławeckie

Stawiając dom w lokalizacji, gdzie brak możliwości podłączenia do sieci kanalizacyjnej trzeba zakupić zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Są to ogromne zbiorniki wbudowywane w grunt, w których zbiera się ścieki komunalne. Są one trwałe i odporne na przemakanie oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich trwałość określa się na aż kilkaset lat! Zbiorniki betonowe na szambo oferowane przez naszą firmę cechują się najlepszym stopniem wodoszczelności, i zapewniamy na nie gwarancję. Kupując szambo z koparką zapewniasz sobie doskonałą jakość wykonania prac, co przekłada się na bezawaryjność korzystania z kanalizacji w domu. U nas tanio zrealizujesz usługę montażu oraz podłączenia zbiornika, tak, żeby uniknąć dużych cen, zarówno przy instalacji, jak również podczas korzystania z szamba. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, ale także instalację szamb, bo jedynie zestawienie tych obu rzeczy zapewni pożądany efekt.

Szamba betonowe Górowo Iławeckie

Szamba dwukomorowe Górowo Iławeckie

Prezentowane u nas szamba dwukomorowe to nieco większy wydatek, ale również wyższa satysfakcja wychodzaca z eksploatacji. Takie zbiorniki betonowe mają dwie przestrzenie, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych szamb zaczynają się od 1000 zł – to niedużo, toteż proponujemy zainstalować zbiorniki dwukomorowe. Ich pojemność umożliwia rzadsze wylewanie nieczystości przez profesjonalną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego rodzaju będzie niedrogie w eksploatacji, bo wolniej się zapełnia. Jakie wielkości zbiorników sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 możemy wykonać na każdej posesji. Zachęcamy do wyboru zbiornika betonowego dwukomorowego, także w przypadku mniejszej liczby użytkowników. Mogą one odgrywać swoją rolę prawidłowo, bez konieczności ciągłego kontrolowania poziomu zbiornika. Najmniejsze pojemności szamba polecamy szczególnie kiedy dom zamieszkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jak wysokie są ceny naszych usług? Szambo z wykopem to praca, którą najbardziej polecamy. Wykwalifikowani instalatorzy zjawiają się na terenie, gdzie ma zostać wykopane szambo betonowe, a następnie instalują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a dodatkowo trzeba doliczyć koszt usługi. To jednak koszt niezbędny, gdyż inwestorzy zwykle nie mają własnej koparki oraz podnośnika, jako że zbiornik sprzedawany jest w formie gotowej. Jako producent szamb dokładamy wszelkich starań, żeby nabywca wiedział, że kupił szczelne szambo betonowe zapewniające wiele lat bezawaryjnego użytkowania. Szczelny zbiornik na szambo to jedna inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645