Szamba betonowe Gołdap

Budując dom w miejscu, gdzie nie ma opcji podłączenia do kanalizacji należy zainstalować zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Są to duże pojemniki wkopywane w grunt, w jakich zbiera się ścieki komunalne. Szamba betonowe są mocne i wytrzymałe na przemakanie oraz pękanie. Ich wytrzymałość szacuje się na nawet setki lat! Zbiorniki betonowe na szambo oferowane przez nas cechują się najlepszym stopniem wodoszczelności, i dajemy na nie rękojmię. Wybierając szambo z koparką zapewniasz sobie odpowiednią jakość wykonania usług, co przekłada się na długość korzystania z kanalizacji w budynku mieszkalnym. U nas tanio zrealizujesz usługę wykopania i instalacji zbiornika, tak, żeby uniknąć wysokich cen, tak przy budowie, jak i przy korzystania z szamba. Nasze ceny obejmują sprzedaż, ale również instalację zbiorników, bo jedynie połączenie tych obu czynników zapewni odpowiedni rezultat.

Szamba betonowe Gołdap

Szamba dwukomorowe Gołdap

Sprzedawane u nas szamba dwukomorowe to nieco wyższy wydatek, ale również większa satysfakcja wychodzaca z eksploatacji. Te zbiorniki betonowe mają dwie komory, w których zbiera się szambo. Ceny naszych zbiorników rozpoczynają się od 1000 zł – to niedużo, toteż polecamy zakupić zbiorniki dwukomorowe. Ich pojemność pozwala na rzadsze wylewanie nieczystości przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. To powoduje, że szambo z montażem tego rodzaju będzie niedrogie w użytkowaniu, ponieważ wolniej się wypełnia. Jakie wielkości szamb oferujemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy zainstalować na każdej posesji. Zachęcamy do wyboru szamba z betonu dwukomorowego, także w przypadku małej liczby użytkowników. Będą one odgrywać swoją rolę odpowiednio, bez potrzeby ciągłego kontrolowania stopnia wypełnienia się zbiornika. Najmniejsze pojemności zbiorników polecamy szczególnie gdy dom zamieszkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jak wysokie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to usługa, którą szczególnie rekomendujemy. Wykwalifikowani pracownicy zjawiają się na miejscu, na którym ma być wykopane szambo betonowe, a następnie montują je. Za szamba betonowe należy zapłacić już od 1000 zł, a oprócz tego należy doliczyć koszt robocizny. To jednak wydatek niezbędny, gdyż klienci zazwyczaj nie mają swojej koparki i dźwigu, jako że szambo przywożony jest w postaci gotowej. Jako producent szamb dokładamy niezbędnych starań, aby klient czuł, że kupił szczelne szambo betonowe gwarantujące wiele lat bezawaryjnego korzystania. Dobry zbiornik na szambo to jedna inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645