Szamba betonowe Giżycko

Jako producent szamb dostarczamy najciekawsze rozwiązania w kwestii odprowadzania szamba w domach prywatnych. Współpracujemy z uznanymi dostarczycielami materiałów, z jakich tworzymy gotowe elementy szamb. Zagwarantujemy Ci szamba betonowe o najwyższej szczelności, wytrzymałości i pojemności. Zbiorniki na szambo naszej firmy wyróżniają się dopasowaniem do szczególnych potrzeb wybranego właściciela posesji. Oferujemy różne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy również wyprodukować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o wybranej pojemności. Dobre szambo betonowe nie potrzebuje częstego wywożenia, ale najlepiej wykonywać to regularnie, aby przeciwdziałać zatykaniu się kanalizacji, a także nieprzyjemnemu zapachowi na podwórku. Nasze ceny są rozmaite, zależne od pojemności zbiornika i jego funkcji. Nasi doradcy z przyjemnością doradzą, jaki typ szamba zakupić, aby działał latami bezproblemowo. Zachęcamy do kontaktu i dokonania idealnej inwestycji!

Szamba betonowe Giżycko

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Giżycko

Wśród bogatej różnorodności tworzyw, z jakich można wykonać szambo, największym zaufaniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To produkty o odpowiedniej grubości, wodoodporne, uniemożliwiające przenikanie ścieków z komory do zewnątrz. To powoduje, że tanie szamba betonowe potrafią działać nawet setki lat! To wyjście dużo bardziej oszczędne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej elastycznej ofercie możemy zapewnić najwyższej klasy usługi, które nie będą wymagały nadmiernego odpompowywania przez specjalistyczne przedsiębiorstwa asenizacyjne. Zapewniamy nie tylko wyrób szamb, ale także ich transport przy pomocy własnego sprzętu, wykonanie dołu oraz montaż. Nasze usługi są pełne, dlatego nabywcy nie muszą obawiać się o żaden etap wykonania. Szambo z koparką to gwarancja wykonania prawidłowego dołu pod szambo o wybranej wielkości bez konieczności zatrudniania osobnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Oferujemy zbiorniki betonowe na ścieki oraz wodę opadową o rozmaitej wielkości. Jeśli nie wiesz, jaki rodzaj zamówić, skontaktuj się z naszym pracownikiem – on doradzi Ci, czy kupić szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe polecamy szczególnie osobom, którzy pragną rzadziej opróżniać swoje nieczystości. To rozwiązanie droższe, ale ekonomiczne w eksploatacji. Dla naszych klientów mamy także fachowe poradnictwo dotyczące pojemności, która jest uzależniona od liczby mieszkańców. Cennik naszych usług startuje już od 1000 zł, co sprawia, że budowa zbiornika nie musi oznaczać wielkich inwestycji. Obecnie szambo betonowe to najkorzystniejszy wybór na rynku. Udowodnimy Ci, dlaczego nasi klienci tak chętnie je wybierają.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645