Szamba betonowe Frombork

Stawiając dom w lokalizacji, gdzie brak opcji podpięcia do sieci kanalizacyjnej należy zainstalować zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. Są to ogromne zbiorniki wbudowywane w ziemię, w których przechowuje się nieczystości komunalne. Szamba betonowe są trwałe i odporne na wilgoć oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich wytrzymałość określa się na aż setki lat! Zbiorniki betonowe na szambo produkowane przez naszą firmę cechują się najwyższym stopniem szczelności, i zapewniamy na nie rękojmię. Wybierając szambo z koparką zapewniasz sobie doskonałą jakość realizacji usług, co przełoży się na bezawaryjność użytkowania odpływu w budynku mieszkalnym. U nas tanio wykonasz zadanie montażu oraz podłączenia zbiornika, tak, aby uniknąć dużych kosztów, zarówno przy instalacji, jak również przy eksploatacji szamba. Nasze ceny obejmują sprzedaż, ale również wkopanie szamb, bo jedynie zestawienie tych dwóch czynników da pożądany rezultat.

Szamba betonowe Frombork

Szamba dwukomorowe Frombork

Sprzedawane u nas szamba dwukomorowe to nieco wyższy wydatek, lecz również większa korzyść wychodzaca z użytkowania. Takie zbiorniki betonowe mają dwie komory, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych szamb zaczynają się od 1000 zł – to niedużo, toteż proponujemy zainstalować zbiorniki dwukomorowe. Ich pojemność umożliwia mniej częste wylewanie ścieków przez specjalną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego typu będzie tanie w eksploatacji, bo powoli się zapełnia. Jakie pojemności zbiorników sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy zainstalować na każdej parceli. Zapraszamy do wyboru szamba betonowego dwukomorowego, również w sytuacji małej liczby użytkowników. Będą one odgrywać swoją rolę prawidłowo, bez konieczności stałego sprawdzania poziomu szamba. Najmniejsze wielkości zbiorników proponujemy szczególnie gdy dom zamieszkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jak wysokie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to praca, którą najbardziej rekomendujemy. Wykwalifikowani instalatorzy stawiają się na miejscu, gdzie ma być wstawione szambo betonowe, a następnie instalują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a dodatkowo należy uwzględnić koszt usługi. To jednak wydatek niezbędny, gdyż inwestorzy zwykle nie mają własnej koparki oraz podnośnika, jako że szambo sprzedawany jest w postaci prefabrykatu. Jako producent szamb dokładamy niezbędnych starań, żeby klient czuł, że dostał szczelne szambo betonowe zapewniające sporo lat bezawaryjnego użytkowania. Szczelny zbiornik na szambo to jedna inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645