Szamba betonowe Dobre Miasto

Realizując dom w miejscu, gdzie brak opcji podpięcia do kanalizacji należy zakupić zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. To duże zbiorniki wbudowywane w grunt, w których zbiera się ścieki komunalne. Szamba betonowe są trwałe i wytrzymałe na wodę oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich trwałość określa się na aż kilkaset lat! Zbiorniki betonowe na ścieki oferowane przez nas cechują się najwyższym stopniem szczelności, i zapewniamy na nie gwarancję. Zamawiając szambo z koparką zapewniasz sobie odpowiednią jakość wykonania prac, co przekłada się na bezawaryjność korzystania z odpływu w budynku mieszkalnym. U nas tanio wykonasz usługę instalacji oraz instalacji zbiornika, tak, żeby uniknąć dużych kosztów, tak przy instalacji, jak i przy eksploatacji kanalizacji. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, lecz również montaż zbiorników, bo tylko połączenie tych dwóch czynników da odpowiedni efekt.

Szamba betonowe Dobre Miasto

Szamba dwukomorowe Dobre Miasto

Sprzedawane u nas szamba dwukomorowe to nieco wyższy wydatek, lecz również większa korzyść wychodzaca z użytkowania. Te zbiorniki betonowe posiadają dwie przestrzenie, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych szamb rozpoczynają się od 1000 zł – to niedużo, dlatego polecamy zainstalować szamba dwukomorowe. Ich powierzchnia pozwala na mniej częste opróżnianie ścieków przez specjalną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego typu będzie niedrogie w użytkowaniu, ponieważ powoli się zapełnia. Jakie pojemności szamb sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy zainstalować na każdej działce. Zachęcamy do zakupu szamba z betonu dwukomorowego, również w sytuacji małej liczby domowników. Będą one spełniać swoją rolę prawidłowo, bez potrzeby stałego kontrolowania stopnia wypełnienia się szamba. Najmniejsze pojemności zbiorników polecamy zwłaszcza gdy dom użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to usługa, jaką najbardziej polecamy. Profesjonalni pracownicy stawiają się na terenie, gdzie ma zostać wstawione szambo betonowe, a potem instalują je. Za szamba betonowe należy zapłacić już od 1000 zł, a oprócz tego trzeba doliczyć koszt usługi. To jednak koszt niezbędny, gdyż inwestorzy zazwyczaj nie mają swojej koparki i podnośnika, bo zbiornik oferowany jest w formie gotowej. Jako producent szamb dokładamy wszystkich starań, aby klient czuł, że otrzymał szczelne szambo betonowe gwarantujące wiele lat bezproblemowego użytkowania. Szczelny zbiornik na szambo to jedna inwestycja na całe życie.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645