Szamba betonowe Braniewo

Realizując budynek mieszkalny w lokalizacji, gdzie nie ma możliwości podłączenia do kanalizacji należy zakupić zbiorniki na szambo. Najlepszym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. Są to duże pojemniki wkopywane w grunt, w których gromadzi się nieczystości domowe. Szamba betonowe są mocne i odporne na wodę oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich wytrzymałość określa się na nawet setki lat! Zbiorniki betonowe na nieczystości produkowane przez nas wyróżniają się najwyższym stopniem wodoszczelności, i dajemy na nie gwarancję. Wybierając szambo z koparką zapewniasz sobie odpowiednią jakość realizacji prac, co przekłada się na długość korzystania z kanalizacji w domu. U nas tanio wykonasz zadanie instalacji i podłączenia szamba, tak, żeby uniknąć dużych cen, tak przy instalacji, jak i podczas eksploatacji szamba. Nasze ceny obejmują sprzedaż, lecz także wkopanie zbiorników, ponieważ tylko zestawienie tych obu czynników da pożądany efekt.

Szamba betonowe Braniewo

Szamba dwukomorowe Braniewo

Prezentowane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę wyższy wydatek, ale również większa korzyść wychodzaca z użytkowania. Takie zbiorniki betonowe mają dwie komory, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych szamb zaczynają się od 1000 zł – to niedużo, toteż polecamy wybrać szamba dwukomorowe. Ich pojemność pozwala na rzadsze opróżnianie nieczystości przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. To powoduje, że szambo z montażem tego rodzaju będzie niedrogie w eksploatacji, bo wolniej się wypełnia. Jakie pojemności szamb sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 możemy zainstalować na każdej parceli. Zapraszamy do zakupu szamba betonowego dwukomorowego, także w przypadku mniejszej liczby domowników. Mogą one spełniać swoją rolę prawidłowo, bez konieczności stałego sprawdzania stopnia wypełnienia się szamba. Minimalne wielkości szamba polecamy zwłaszcza kiedy budynek użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jak wysokie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to usługa, jaką najbardziej polecamy. Wykwalifikowani instalatorzy stawiają się na terenie, na którym ma zostać wykopane szambo betonowe, a potem instalują je. Za szamba betonowe należy zapłacić już od 1000 zł, a oprócz tego trzeba doliczyć cenę usługi. To jednak koszt niezbędny, gdyż inwestorzy zazwyczaj nie mają własnej koparki i podnośnika, bo zbiornik sprzedawany jest w postaci prefabrykatu. Jako producent szamb dokładamy niezbędnych starań, żeby nabywca czuł, że otrzymał szczelne szambo betonowe zapewniające sporo lat bezproblemowego użytkowania. Szczelny zbiornik na szambo to jednorazowa inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645