Szamba betonowe Bisztynek

Jako producent szamb zapewniamy najciekawsze rozwiązania w kwestii odprowadzania ścieków w budynkach prywatnych. Współpracujemy z renomowanymi dostarczycielami materiałów, z jakich tworzymy gotowe elementy zbiorników. Zagwarantujemy Ci szamba betonowe o maksymalnej nieprzepuszczalności, wytrzymałości i pojemności. Zbiorniki na szambo naszej firmy wyróżniają się kompatybilnością do szczególnych wymogów danego właściciela posesji. Oferujemy rozmaite pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy również zbudować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o wybranej pojemności. Dobre szambo betonowe nie wymaga częstego opróżniania, ale należy wykonywać to systematycznie, żeby przeciwdziałać zapychaniu się rur, a także brzydkiemu zapachowi na posesji. Nasze ceny są rozmaite, uzależnione od rozmiaru zbiornika i jego funkcji. Nasi doradcy z przyjemnością podpowiedzą, jaki rodzaj szamba zakupić, aby służył długo bezawaryjnie. Zachęcamy do telefonu i wyboru idealnej inwestycji!

Szamba betonowe Bisztynek

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Bisztynek

Pośród bogatej różnorodności tworzyw, z jakich można wyprodukować szambo, największym powodzeniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To wyroby o odpowiedniej grubości, odporne na wodę, utrudniające przenikanie ścieków z komory do zewnątrz. To powoduje, że tanie szamba betonowe mogą działać nawet kilkaset lat! To rozwiązanie dużo bardziej opłacalne niż szamba z plastiku. Dzięki naszej nowoczesnej ofercie możemy zagwarantować wysokiej klasy usługi, które nie wymagają nadmiernego odpompowywania przez specjalistyczne firmy asenizacyjne. Zapewniamy nie jedynie produkcję prefabrykatów, ale także ich przewiezienie przy pomocy własnego sprzętu, zrobienie wykopu oraz instalację. Nasze prace są kompleksowe, dlatego klienci nie muszą obawiać się o jakikolwiek etap wykonania. Szambo z koparką to pewność zrobienia właściwego wykopu pod szambo o konkretnej pojemności bez potrzeby organizowania oddzielnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Oferujemy zbiorniki betonowe na szambo oraz deszczówkę o różnej pojemności. Jeżeli nie wiesz, który rodzaj wybrać, skontaktuj się z naszym przedstawicielem – on pomoże Ci, czy wybrać szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe proponujemy szczególnie inwestorom, którzy chcą rzadziej wylewać swoje nieczystości. To rozwiązanie droższe, ale ekonomiczne w eksploatacji. Dla naszych klientów mamy również profesjonalne porady dotyczące pojemności, która jest uzależniona od liczby mieszkańców. Cennik naszych usług startuje już od 1000 zł, co sprawia, że wykopanie zbiornika nie musi oznaczać wielkich inwestycji. Obecnie szambo betonowe to najlepszy wybór na rynku. Udowodnimy Ci, czemu nasi odbiorcy tak chętnie je kupują.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645