Szamba betonowe Biskupiec

Jako producent szamb zapewniamy najbardziej innowacyjne rozwiązania w kwestii odprowadzania szamba w domach prywatnych. Współpracujemy z renomowanymi dostarczycielami materiałów, z których tworzymy prefabrykaty zbiorników. Zagwarantujemy Ci szamba betonowe o maksymalnej nieprzepuszczalności, wytrzymałości i wielkości. Zbiorniki na szambo naszej marki wyróżniają się dopasowaniem do szczególnych wymogów danego właściciela posesji. Oferujemy rozmaite pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy także zbudować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o dowolnej wielkości. Dobre szambo betonowe nie wymaga częstego wypompowywania, jednak najlepiej robić to regularnie, aby przeciwdziałać zapychaniu się kanalizacji, a także brzydkiemu zapachowi na podwórku. Nasze ceny są rozmaite, zależne od pojemności zbiornika i jego cech. Nasi pracownicy chętnie podpowiedzą, jaki rodzaj szamba wybrać, aby działał latami bezawaryjnie. Zapraszamy do kontaktu i wyboru najlepszej inwestycji!

Szamba betonowe Biskupiec

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Biskupiec

Pośród szerokiej różnorodności materiałów, z których można wyprodukować szambo, największym zaufaniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To wyroby o stosownej grubości, wodoodporne, uniemożliwiające przenikanie zawartości z komory do gruntu. To sprawia, że tanie szamba betonowe mogą działać nawet kilkaset lat! To wyjście dużo bardziej ekonomiczne niż szamba z plastiku. Dzięki naszej elastycznej ofercie jesteśmy w stanie zapewnić wysokiej jakości produkty, które nie wymagają częstego opróżniania przez specjalistyczne przedsiębiorstwa asenizacyjne. Oferujemy nie tylko wyrób prefabrykatów, ale także ich transport przy pomocy własnego sprzętu, zrobienie dołu oraz montaż. Nasze prace są kompleksowe, toteż inwestorzy nie muszą obawiać się o żaden poziom realizacji. Szambo z koparką to gwarancja wykonania właściwego dołu pod zbiornik o konkretnej pojemności bez konieczności zatrudniania oddzielnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Oferujemy zbiorniki betonowe na ścieki oraz deszczówkę o rozmaitej pojemności. Jeśli nie wiesz, który typ zamówić, skontaktuj się z naszym przedstawicielem – on doradzi Ci, czy wybrać szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe proponujemy głównie inwestorom, którzy pragną rzadko wylewać swoje ścieki. To szambo bardziej kosztowne, ale ekonomiczne w eksploatacji. Dla naszych klientów mamy także fachowe poradnictwo dotyczące wielkości, która jest uzależniona od ilości domowników. Cennik naszych usług rozpoczyna się już od 1000 zł, co sprawia, że wykopanie szamba nie musi oznaczać dużych wydatków. Obecnie szambo betonowe to najlepszy wybór na rynku. Udowodnimy Ci, czemu nasi odbiorcy tak chętnie je kupują.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645