Szamba betonowe Bartoszyce

Realizując dom w lokalizacji, gdzie brak opcji podpięcia do sieci kanalizacyjnej należy zainstalować zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. To ogromne zbiorniki wbudowywane w ziemię, w jakich gromadzi się nieczystości domowe. Szamba betonowe są mocne i odporne na wilgoć oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich wytrzymałość szacuje się na nawet setki lat! Zbiorniki betonowe na nieczystości produkowane przez naszą firmę cechują się najlepszym stopniem wodoszczelności, i zapewniamy na nie gwarancję. Wybierając szambo z koparką zapewniasz sobie najwyższą jakość wykonania usług, co przełoży się na długość korzystania z kanalizacji w budynku mieszkalnym. U nas tanio wykonasz usługę wykopania oraz instalacji szamba, tak, żeby uniknąć wysokich cen, zarówno przy instalacji, jak również podczas eksploatacji kanalizacji. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, ale także montaż szamb, ponieważ jedynie połączenie tych obu rzeczy da odpowiedni efekt.

Szamba betonowe Bartoszyce

Szamba dwukomorowe Bartoszyce

Oferowane u nas szamba dwukomorowe to nieco większy koszt, ale także większa satysfakcja wynikająca z eksploatacji. Te zbiorniki betonowe posiadają dwie przestrzenie, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych zbiorników rozpoczynają się od 1000 zł – to niewiele, toteż polecamy zakupić szamba dwukomorowe. Ich pojemność umożliwia mniej częste opróżnianie nieczystości przez profesjonalną firmę asenizacyjną. To powoduje, że szambo z montażem tego typu będzie tanie w użytkowaniu, ponieważ powoli się zapełnia. Jakie pojemności zbiorników oferujemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy wykonać na każdej parceli. Zachęcamy do wyboru szamba betonowego dwukomorowego, także w przypadku małej liczby domowników. Mogą one odgrywać swoją rolę prawidłowo, bez potrzeby ciągłego kontrolowania stopnia wypełnienia się szamba. Najmniejsze wielkości zbiorników polecamy szczególnie gdy dom użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jak wysokie są ceny naszych usług? Szambo z wykopem to praca, jaką najbardziej polecamy. Wykwalifikowani pracownicy zjawiają się na miejscu, na którym ma być wstawione szambo betonowe, a następnie montują je. Za szamba betonowe należy zapłacić już od 1000 zł, a oprócz tego trzeba doliczyć cenę robocizny. To jednak koszt konieczny, gdyż klienci zwykle nie mają własnej koparki oraz dźwigu, jako że zbiornik oferowany jest w formie gotowej. Jako producent szamb dokładamy niezbędnych starań, aby nabywca wiedział, że dostał szczelne szambo betonowe umożliwiające wiele lat bezproblemowego korzystania. Szczelny zbiornik na szambo to jednorazowa inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645