Szamba betonowe Barczewo

Realizując dom w lokalizacji, gdzie nie ma opcji podłączenia do sieci kanalizacyjnej trzeba zakupić zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. To ogromne pojemniki wkopywane w grunt, w jakich gromadzi się ścieki domowe. Są one trwałe i wytrzymałe na wodę oraz pękanie. Ich wytrzymałość szacuje się na aż setki lat! Zbiorniki betonowe na nieczystości oferowane przez naszą firmę wyróżniają się najlepszym stopniem wodoszczelności, i dajemy na nie rękojmię. Kupując szambo z koparką gwarantujesz sobie najwyższą jakość realizacji prac, co przełoży się na długość użytkowania odpływu w budynku mieszkalnym. U nas tanio wykonasz zadanie wykopania i podłączenia szamba, tak, żeby uniknąć dużych cen, tak przy budowie, jak również podczas korzystania z kanalizacji. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, lecz także montaż szamb, ponieważ jedynie zestawienie tych dwóch czynników zapewni pożądany rezultat.

Szamba betonowe Barczewo

Szamba dwukomorowe Barczewo

Prezentowane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę większy wydatek, lecz również większa satysfakcja wychodzaca z eksploatacji. Takie zbiorniki betonowe posiadają dwie przestrzenie, w których zbiera się szambo. Ceny naszych zbiorników zaczynają się od 1000 zł – to niedużo, dlatego proponujemy zainstalować zbiorniki dwukomorowe. Ich powierzchnia pozwala na rzadsze wylewanie nieczystości przez specjalną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego typu będzie tanie w użytkowaniu, ponieważ wolniej się zapełnia. Jakie pojemności zbiorników sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 możemy zrealizować na każdej parceli. Zachęcamy do zakupu szamba z betonu dwukomorowego, także w sytuacji mniejszej liczby domowników. Będą one odgrywać swoją rolę odpowiednio, bez potrzeby ciągłego kontrolowania poziomu szamba. Minimalne pojemności szamba polecamy zwłaszcza kiedy dom zamieszkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jak wysokie są ceny naszych usług? Szambo z wykopem to usługa, jaką najbardziej rekomendujemy. Wykwalifikowani pracownicy stawiają się na miejscu, na którym ma zostać wykopane szambo betonowe, a następnie montują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a oprócz tego trzeba doliczyć koszt robocizny. To jednak wydatek niezbędny, ponieważ klienci zwykle nie posiadają własnej koparki oraz dźwigu, bo zbiornik przywożony jest w formie gotowej. Jako producent szamb dokładamy wszelkich starań, żeby nabywca czuł, że otrzymał szczelne szambo betonowe umożliwiające sporo lat bezproblemowego korzystania. Jakościowy zbiornik na szambo to jedna inwestycja na całe życie.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645