Szamba betonowe Zawichost

Realizując budynek mieszkalny w lokalizacji, gdzie nie ma możliwości podpięcia do kanalizacji trzeba zakupić zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Są to ogromne zbiorniki wkopywane w ziemię, w których gromadzi się ścieki domowe. Szamba betonowe są mocne i wytrzymałe na przemakanie oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich wytrzymałość szacuje się na aż setki lat! Zbiorniki betonowe na nieczystości oferowane przez nas wyróżniają się najlepszym stopniem szczelności, i zapewniamy na nie rękojmię. Zamawiając szambo z koparką gwarantujesz sobie doskonałą jakość wykonania usług, co przekłada się na bezawaryjność użytkowania odpływu w domu. U nas tanio zrealizujesz zadanie wykopania oraz instalacji szamba, tak, żeby uniknąć dużych kosztów, tak przy instalacji, jak również przy eksploatacji kanalizacji. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, lecz również montaż zbiorników, bo tylko połączenie tych dwóch rzeczy zapewni pożądany efekt.

Szamba betonowe Zawichost

Szamba dwukomorowe Zawichost

Oferowane u nas szamba dwukomorowe to nieco większy koszt, ale również większa korzyść wynikająca z użytkowania. Takie zbiorniki betonowe posiadają dwie przestrzenie, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych szamb rozpoczynają się od 1000 zł – to niedużo, toteż polecamy zainstalować szamba dwukomorowe. Ich powierzchnia pozwala na rzadsze wylewanie nieczystości przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego typu będzie niedrogie w eksploatacji, bo wolniej się zapełnia. Jakie wielkości zbiorników sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy zainstalować na każdej posesji. Zachęcamy do zakupu szamba betonowego dwukomorowego, również w przypadku małej liczby mieszkańców. Będą one spełniać swoją rolę odpowiednio, bez konieczności ciągłego kontrolowania poziomu szamba. Minimalne wielkości zbiorników polecamy zwłaszcza gdy dom użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych usług? Szambo z wykopem to praca, którą szczególnie polecamy. Wykwalifikowani pracownicy stawiają się na miejscu, gdzie ma zostać wykopane szambo betonowe, a następnie montują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a oprócz tego trzeba uwzględnić koszt robocizny. To jednak wydatek konieczny, gdyż klienci zwykle nie mają swojej koparki oraz dźwigu, bo zbiornik sprzedawany jest w formie prefabrykatu. Jako producent szamb dokładamy niezbędnych starań, żeby klient wiedział, że otrzymał szczelne szambo betonowe umożliwiające sporo lat bezproblemowego korzystania. Jakościowy zbiornik na szambo to jedna inwestycja na całe życie.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645