Szamba betonowe Włoszczowa

Jako producent szamb dostarczamy najbardziej innowacyjne rozwiązania w zakresie wylewania ścieków w domach prywatnych. Współpracujemy z renomowanymi dostarczycielami materiałów, z jakich budujemy prefabrykaty zbiorników. Zagwarantujemy Ci szamba betonowe o maksymalnej nieprzepuszczalności, wytrzymałości i wielkości. Zbiorniki na szambo naszej marki cechują się kompatybilnością do indywidualnych wymogów danego inwestora. Oferujemy rozmaite pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy również wyprodukować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o dowolnej pojemności. Najlepsze szambo betonowe nie wymaga częstego opróżniania, ale najlepiej robić to systematycznie, żeby zapobiegać zapychaniu się rur, a także nieprzyjemnemu zapachowi na posesji. Nasze ceny są rozmaite, uzależnione od rozmiaru zbiornika i jego cech. Nasi pracownicy z przyjemnością doradzą, jaki rodzaj szamba wybrać, aby działał latami bezawaryjnie. Zapraszamy do kontaktu i dokonania najlepszej inwestycji!

Szamba betonowe Włoszczowa

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Włoszczowa

Pośród szerokiej różnorodności tworzyw, z jakich można wykonać zbiornik, największym powodzeniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To wyroby o stosownej grubości, odporne na wodę, uniemożliwiające przenikanie zawartości z komory do gruntu. To powoduje, że tanie szamba betonowe potrafią działać nawet kilkaset lat! To rozwiązanie dużo bardziej ekonomiczne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej elastycznej ofercie możemy zapewnić najwyższej klasy usługi, które nie wymagają nadmiernego wylewania przez profesjonalne firmy asenizacyjne. Oferujemy nie jedynie produkcję szamb, lecz również ich przewiezienie przy pomocy własnego sprzętu, zrobienie dołu oraz montaż. Nasze prace są pełne, dlatego klienci nie muszą obawiać się o jakikolwiek poziom wykonania. Szambo z koparką to gwarancja wykonania prawidłowego wykopu pod zbiornik o wybranej wielkości bez konieczności zatrudniania osobnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na ścieki oraz deszczówkę o różnej pojemności. Jeżeli nie wiesz, jaki typ wybrać, skontaktuj się z naszym pracownikiem – on pomoże Ci, czy kupić szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe polecamy szczególnie inwestorom, którzy chcą rzadko opróżniać swoje ścieki. To szambo droższe, ale ekonomiczne w opróżnianiu. Dla naszych odbiorców mamy również fachowe poradnictwo dotyczące pojemności, która jest uzależniona od ilości mieszkańców. Cennik naszych usług startuje już od 1000 zł, co sprawia, że budowa szamba nie musi oznaczać dużych wydatków. Obecnie szambo betonowe to najlepszy wybór na rynku. Pokażemy Ci, dlaczego nasi klienci tak chętnie je wybierają.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645