Szamba betonowe Wąchock

Realizując budynek mieszkalny w lokalizacji, gdzie brak opcji podłączenia do kanalizacji należy zakupić zbiorniki na szambo. Najlepszym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Są to duże zbiorniki wkopywane w ziemię, w jakich gromadzi się nieczystości komunalne. Są one trwałe i odporne na wilgoć oraz pękanie. Ich wytrzymałość szacuje się na aż kilkaset lat! Zbiorniki betonowe na ścieki oferowane przez naszą firmę wyróżniają się najwyższym stopniem szczelności, i zapewniamy na nie gwarancję. Wybierając szambo z koparką gwarantujesz sobie najwyższą jakość realizacji prac, co przełoży się na długość korzystania z odpływu w domu. U nas tanio wykonasz usługę montażu oraz podłączenia zbiornika, tak, żeby uniknąć wysokich cen, tak przy budowie, jak również przy korzystania z szamba. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, lecz także instalację zbiorników, ponieważ jedynie zestawienie tych dwóch czynników zapewni odpowiedni efekt.

Szamba betonowe Wąchock

Szamba dwukomorowe Wąchock

Prezentowane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę wyższy wydatek, lecz także wyższa satysfakcja wychodzaca z użytkowania. Takie zbiorniki betonowe posiadają dwie komory, w których zbiera się szambo. Ceny naszych zbiorników zaczynają się od 1000 zł – to niewiele, toteż polecamy zakupić szamba dwukomorowe. Ich pojemność pozwala na rzadsze opróżnianie nieczystości przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego rodzaju będzie niedrogie w eksploatacji, ponieważ wolniej się wypełnia. Jakie wielkości zbiorników sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy zainstalować na każdej parceli. Zachęcamy do zakupu szamba betonowego dwukomorowego, także w sytuacji małej liczby mieszkańców. Mogą one odgrywać swoją rolę prawidłowo, bez potrzeby stałego kontrolowania stopnia wypełnienia się szamba. Najmniejsze wielkości zbiorników polecamy szczególnie kiedy budynek zamieszkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jak wysokie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to usługa, którą szczególnie polecamy. Wykwalifikowani instalatorzy stawiają się na miejscu, gdzie ma być wykopane szambo betonowe, a potem instalują je. Za szamba betonowe należy zapłacić już od 1000 zł, a dodatkowo trzeba doliczyć koszt usługi. To jednak koszt konieczny, ponieważ inwestorzy zazwyczaj nie posiadają własnej koparki i podnośnika, jako że szambo oferowany jest w postaci gotowej. Jako producent szamb dokładamy wszelkich starań, żeby nabywca wiedział, że otrzymał szczelne szambo betonowe gwarantujące wiele lat bezawaryjnego korzystania. Jakościowy zbiornik na szambo to jedna inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645