Szamba betonowe Stopnica

Jako producent szamb zapewniamy najbardziej innowacyjne rozwiązania w kwestii wylewania ścieków w budynkach prywatnych. Współpracujemy z renomowanymi dostarczycielami surowców, z jakich budujemy gotowe elementy szamb. Zapewnimy Ci szamba betonowe o maksymalnej szczelności, wytrzymałości i wielkości. Zbiorniki na szambo naszej firmy wyróżniają się kompatybilnością do indywidualnych potrzeb danego inwestora. Oferujemy różne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy także zbudować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o dowolnej pojemności. Najlepsze szambo betonowe nie potrzebuje częstego wywożenia, ale należy wykonywać to systematycznie, aby zapobiegać zapychaniu się rur, a także nieprzyjemnemu zapachowi na podwórku. Nasze ceny są różne, uzależnione od pojemności zbiornika i jego funkcji. Nasi pracownicy chętnie doradzą, jaki typ szamba wybrać, aby działał latami bezproblemowo. Zachęcamy do telefonu i wyboru idealnej inwestycji!

Szamba betonowe Stopnica

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Stopnica

Wśród bogatej oferty materiałów, z jakich można wyprodukować zbiornik, największym powodzeniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To produkty o stosownej trwałości, odporne na wodę, uniemożliwiające przechodzenie zawartości z komory do ziemi. To powoduje, że tanie szamba betonowe mogą przetrwać nawet kilkaset lat! To wyjście dużo bardziej oszczędne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej elastycznej ofercie możemy zapewnić najwyższej klasy rozwiązania, które nie będą wymagały nadmiernego wylewania przez profesjonalne firmy asenizacyjne. Zapewniamy nie jedynie wyrób szamb, lecz także ich transport przy pomocy naszego sprzętu, zrobienie wykopu oraz instalację. Nasze usługi są pełne, dlatego nabywcy nie muszą obawiać się o jakikolwiek etap realizacji. Szambo z koparką to pewność zrobienia właściwego dołu pod szambo o konkretnej pojemności bez potrzeby zatrudniania osobnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na szambo i wodę opadową o różnej pojemności. Jeżeli nie wiesz, który typ zamówić, skontaktuj się z naszym przedstawicielem – on pomoże Ci, czy wybrać szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe polecamy szczególnie inwestorom, którzy pragną rzadko wylewać swoje nieczystości. To szambo bardziej kosztowne, ale oszczędne w eksploatacji. Dla naszych klientów mamy także fachowe poradnictwo odnośnie wielkości, która jest uzależniona od ilości domowników. Cennik naszych szamb startuje już od 1000 zł, co sprawia, że budowa szamba nie musi oznaczać wielkich wydatków. Obecnie szambo betonowe to najkorzystniejszy wybór na rynku. Udowodnimy Ci, czemu nasi odbiorcy tak chętnie je wybierają.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645