Szamba betonowe Skalbmierz

Stawiając dom w lokalizacji, gdzie nie ma opcji podłączenia do kanalizacji trzeba zainstalować zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. To duże zbiorniki wbudowywane w grunt, w których zbiera się ścieki komunalne. Są one mocne i wytrzymałe na wilgoć oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich trwałość szacuje się na nawet kilkaset lat! Zbiorniki betonowe na ścieki produkowane przez nas cechują się najlepszym stopniem szczelności, i zapewniamy na nie rękojmię. Kupując szambo z koparką gwarantujesz sobie doskonałą jakość wykonania usług, co przełoży się na długość korzystania z kanalizacji w budynku mieszkalnym. U nas tanio wykonasz usługę montażu i instalacji zbiornika, tak, aby uniknąć dużych cen, tak przy instalacji, jak i przy korzystania z kanalizacji. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, ale także montaż szamb, bo tylko zestawienie tych obu rzeczy da pożądany rezultat.

Szamba betonowe Skalbmierz

Szamba dwukomorowe Skalbmierz

Oferowane u nas szamba dwukomorowe to nieco wyższy koszt, ale również większa satysfakcja wynikająca z użytkowania. Takie zbiorniki betonowe posiadają dwie przestrzenie, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych szamb rozpoczynają się od 1000 zł – to niedużo, dlatego proponujemy zakupić zbiorniki dwukomorowe. Ich powierzchnia pozwala na mniej częste opróżnianie ścieków przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego rodzaju będzie niedrogie w eksploatacji, ponieważ powoli się zapełnia. Jakie pojemności szamb sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy zrealizować na każdej parceli. Zapraszamy do zakupu zbiornika z betonu dwukomorowego, również w przypadku mniejszej liczby domowników. Mogą one spełniać swoją rolę odpowiednio, bez potrzeby ciągłego kontrolowania stopnia wypełnienia się szamba. Najmniejsze wielkości zbiorników proponujemy szczególnie gdy budynek użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jak wysokie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to praca, jaką najbardziej rekomendujemy. Profesjonalni pracownicy stawiają się na miejscu, gdzie ma zostać wstawione szambo betonowe, a potem montują je. Za szamba betonowe należy zapłacić już od 1000 zł, a dodatkowo trzeba doliczyć koszt usługi. To jednak koszt konieczny, gdyż klienci zwykle nie posiadają własnej koparki oraz podnośnika, jako że szambo oferowany jest w postaci gotowej. Jako producent szamb dokładamy wszystkich starań, aby nabywca czuł, że kupił szczelne szambo betonowe umożliwiające wiele lat bezproblemowego korzystania. Szczelny zbiornik na szambo to jednorazowa inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645