Szamba betonowe Sędziszów

Jako producent szamb zapewniamy najbardziej innowacyjne usługi w kwestii odprowadzania ścieków w domach prywatnych. Pracujemy z renomowanymi dostawcami materiałów, z których budujemy prefabrykaty zbiorników. Zapewnimy Ci szamba betonowe o maksymalnej nieprzepuszczalności, trwałości i wielkości. Zbiorniki na szambo naszej firmy cechują się dopasowaniem do szczególnych wymogów danego inwestora. Oferujemy rozmaite pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy również wyprodukować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o dowolnej pojemności. Najlepsze szambo betonowe nie wymaga częstego wywożenia, ale najlepiej wykonywać to regularnie, żeby przeciwdziałać zapychaniu się kanalizacji, a także nieprzyjemnemu zapachowi na podwórku. Nasze ceny są różne, zależne od rozmiaru zbiornika i jego cech. Nasi pracownicy chętnie podpowiedzą, jaki typ zbiornika wybrać, aby działał latami bezproblemowo. Zapraszamy do telefonu i wyboru idealnej inwestycji!

Szamba betonowe Sędziszów

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Sędziszów

Pośród szerokiej różnorodności materiałów, z których można wyprodukować zbiornik, największym powodzeniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To produkty o stosownej trwałości, odporne na wodę, utrudniające przechodzenie ścieków z szamba do zewnątrz. To sprawia, że tanie szamba betonowe potrafią działać nawet kilkaset lat! To wyjście dużo bardziej ekonomiczne niż szamba z plastiku. Dzięki naszej elastycznej ofercie możemy zagwarantować najwyższej jakości rozwiązania, które nie wymagają nadmiernego wylewania przez specjalistyczne przedsiębiorstwa asenizacyjne. Oferujemy nie jedynie wyrób prefabrykatów, ale także ich transport przy pomocy naszego sprzętu, zrobienie wykopu oraz instalację. Nasze usługi są pełne, dlatego inwestorzy nie muszą martwić się o jakikolwiek etap realizacji. Szambo z koparką to gwarancja wykonania prawidłowego wykopu pod zbiornik o konkretnej pojemności bez potrzeby organizowania oddzielnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na ścieki oraz wodę opadową o różnej pojemności. Jeżeli nie wiesz, który rodzaj wybrać, skontaktuj się z naszym przedstawicielem – on doradzi Ci, czy wybrać szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe proponujemy głównie inwestorom, którzy chcą rzadziej opróżniać swoje ścieki. To szambo bardziej kosztowne, ale ekonomiczne w eksploatacji. Dla naszych odbiorców mamy także fachowe poradnictwo odnośnie pojemności, która jest uzależniona od ilości mieszkańców. Cennik naszych szamb rozpoczyna się już od 1000 zł, co sprawia, że wykopanie zbiornika nie musi oznaczać wielkich inwestycji. Obecnie szambo betonowe to najkorzystniejszy wybór na rynku. Udowodnimy Ci, czemu nasi odbiorcy tak chętnie je kupują.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645