Szamba betonowe Sandomierz

Jako producent szamb dostarczamy najbardziej innowacyjne usługi w zakresie odprowadzania szamba w domach prywatnych. Pracujemy z renomowanymi dostawcami materiałów, z których tworzymy gotowe elementy szamb. Zapewnimy Ci szamba betonowe o maksymalnej szczelności, trwałości i pojemności. Zbiorniki na szambo naszej firmy wyróżniają się dopasowaniem do szczególnych wymogów danego właściciela posesji. Oferujemy różne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy również zbudować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o dowolnej wielkości. Dobre szambo betonowe nie wymaga częstego opróżniania, ale należy robić to cyklicznie, żeby przeciwdziałać zapychaniu się kanalizacji, a także brzydkiemu zapachowi na podwórku. Nasze ceny są różne, uzależnione od pojemności zbiornika i jego cech. Nasi pracownicy chętnie podpowiedzą, jaki typ szamba zakupić, aby działał latami bezproblemowo. Zapraszamy do telefonu i wyboru najlepszej inwestycji!

Szamba betonowe Sandomierz

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Sandomierz

Pośród szerokiej różnorodności tworzyw, z jakich można wyprodukować szambo, największym zaufaniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To wyroby o odpowiedniej trwałości, wodoodporne, uniemożliwiające przechodzenie ścieków z szamba do gruntu. To powoduje, że tanie szamba betonowe mogą działać nawet setki lat! To rozwiązanie dużo bardziej oszczędne niż szamba z plastiku. Dzięki naszej nowoczesnej ofercie jesteśmy w stanie zapewnić najwyższej jakości produkty, które nie będą wymagały nadmiernego opróżniania przez specjalistyczne firmy asenizacyjne. Zapewniamy nie jedynie wyrób szamb, ale również ich przewiezienie przy pomocy własnego sprzętu, zrobienie wykopu oraz montaż. Nasze usługi są pełne, toteż klienci nie muszą obawiać się o jakikolwiek poziom wykonania. Szambo z koparką to pewność wykonania prawidłowego dołu pod szambo o konkretnej wielkości bez potrzeby organizowania oddzielnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na nieczystości oraz deszczówkę o różnej wielkości. Jeśli nie wiesz, jaki rodzaj wybrać, skontaktuj się z naszym pracownikiem – on pomoże Ci, czy wybrać szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe polecamy głównie inwestorom, którzy pragną rzadko wylewać swoje ścieki. To szambo droższe, ale ekonomiczne w eksploatacji. Dla naszych odbiorców mamy również profesjonalne poradnictwo dotyczące wielkości, która jest uzależniona od ilości domowników. Cennik naszych szamb rozpoczyna się już od 1000 zł, co oznacza, że budowa zbiornika nie musi oznaczać wielkich inwestycji. Obecnie szambo betonowe to najkorzystniejszy produkt na rynku. Udowodnimy Ci, dlaczego nasi odbiorcy tak często je kupują.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645