Szamba betonowe Połaniec

Budując dom w lokalizacji, gdzie nie ma możliwości podłączenia do sieci kanalizacyjnej trzeba wybrać zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. To ogromne zbiorniki wkopywane w ziemię, w jakich przechowuje się nieczystości komunalne. Są one trwałe i wytrzymałe na wilgoć oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich wytrzymałość określa się na nawet setki lat! Zbiorniki betonowe na ścieki oferowane przez naszą firmę cechują się najwyższym stopniem szczelności, i dajemy na nie rękojmię. Wybierając szambo z koparką zapewniasz sobie najwyższą jakość realizacji prac, co przekłada się na długość użytkowania odpływu w domu. U nas tanio zrealizujesz zadanie wykopania oraz podłączenia zbiornika, tak, żeby uniknąć dużych kosztów, tak przy budowie, jak i podczas korzystania z szamba. Nasze ceny obejmują sprzedaż, ale także wkopanie szamb, ponieważ jedynie połączenie tych dwóch rzeczy zapewni odpowiedni efekt.

Szamba betonowe Połaniec

Szamba dwukomorowe Połaniec

Oferowane u nas szamba dwukomorowe to nieco wyższy wydatek, ale także większa satysfakcja wynikająca z eksploatacji. Te zbiorniki betonowe posiadają dwie komory, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych szamb zaczynają się od 1000 zł – to niewiele, toteż proponujemy wybrać szamba dwukomorowe. Ich pojemność pozwala na mniej częste opróżnianie nieczystości przez profesjonalną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego rodzaju będzie niedrogie w użytkowaniu, ponieważ wolniej się wypełnia. Jakie wielkości szamb oferujemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy wykonać na każdej posesji. Zachęcamy do zakupu zbiornika z betonu dwukomorowego, także w przypadku mniejszej liczby użytkowników. Mogą one spełniać swoją rolę prawidłowo, bez konieczności ciągłego sprawdzania stopnia wypełnienia się zbiornika. Minimalne pojemności szamba polecamy zwłaszcza gdy dom użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych usług? Szambo z wykopem to usługa, którą najbardziej polecamy. Profesjonalni pracownicy stawiają się na terenie, na którym ma być wstawione szambo betonowe, a potem instalują je. Za szamba betonowe należy zapłacić już od 1000 zł, a dodatkowo trzeba uwzględnić koszt usługi. To jednak wydatek niezbędny, ponieważ inwestorzy zwykle nie mają własnej koparki i dźwigu, bo szambo przywożony jest w postaci gotowej. Jako producent szamb dokładamy wszystkich starań, aby klient wiedział, że dostał szczelne szambo betonowe zapewniające sporo lat bezawaryjnego użytkowania. Dobry zbiornik na szambo to jedna inwestycja na całe życie.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645