Szamba betonowe Pińczów

Jako producent szamb dostarczamy najciekawsze rozwiązania w zakresie odprowadzania nieczystości w domach prywatnych. Pracujemy z renomowanymi dostarczycielami surowców, z których tworzymy gotowe elementy szamb. Zapewnimy Ci szamba betonowe o najwyższej szczelności, wytrzymałości i wielkości. Zbiorniki na szambo naszej firmy cechują się kompatybilnością do szczególnych potrzeb wybranego właściciela posesji. Oferujemy różne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy także wyprodukować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o dowolnej wielkości. Dobre szambo betonowe nie potrzebuje częstego wywożenia, ale najlepiej robić to systematycznie, aby przeciwdziałać zatykaniu się rur, a także nieprzyjemnemu zapachowi na podwórku. Nasze ceny są różne, uzależnione od rozmiaru komory i jego cech. Nasi pracownicy chętnie podpowiedzą, jaki typ szamba wybrać, aby działał latami bezproblemowo. Zachęcamy do telefonu i dokonania idealnej inwestycji!

Szamba betonowe Pińczów

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Pińczów

Wśród bogatej oferty materiałów, z których można wykonać zbiornik, największym powodzeniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To wyroby o odpowiedniej grubości, odporne na wodę, utrudniające przenikanie ścieków z komory do zewnątrz. To sprawia, że tanie szamba betonowe potrafią przetrwać nawet kilkaset lat! To rozwiązanie dużo bardziej opłacalne niż szamba z plastiku. Dzięki naszej elastycznej ofercie jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższej klasy produkty, które nie będą wymagały nadmiernego wylewania przez specjalistyczne przedsiębiorstwa asenizacyjne. Oferujemy nie jedynie produkcję szamb, ale również ich przewiezienie przy pomocy własnego sprzętu, zrobienie wykopu oraz montaż. Nasze prace są pełne, dlatego inwestorzy nie muszą martwić się o żaden poziom realizacji. Szambo z koparką to gwarancja wykonania właściwego dołu pod zbiornik o konkretnej pojemności bez potrzeby organizowania oddzielnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na ścieki i wodę opadową o rozmaitej pojemności. Jeżeli nie wiesz, który rodzaj zamówić, skontaktuj się z naszym pracownikiem – on doradzi Ci, czy kupić szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe polecamy szczególnie osobom, którzy chcą rzadko opróżniać swoje nieczystości. To szambo droższe, ale oszczędne w opróżnianiu. Dla naszych odbiorców mamy również profesjonalne poradnictwo odnośnie pojemności, która jest uzależniona od ilości mieszkańców. Cennik naszych szamb rozpoczyna się już od 1000 zł, co sprawia, że budowa zbiornika nie musi oznaczać dużych inwestycji. Obecnie szambo betonowe to najlepszy produkt na rynku. Udowodnimy Ci, czemu nasi odbiorcy tak często je wybierają.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645