Szamba betonowe Ożarów

Budując budynek mieszkalny w miejscu, gdzie brak możliwości podłączenia do kanalizacji trzeba wybrać zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. To duże pojemniki wbudowywane w ziemię, w jakich gromadzi się ścieki komunalne. Są one mocne i odporne na wodę oraz pękanie. Ich trwałość określa się na nawet setki lat! Zbiorniki betonowe na ścieki oferowane przez naszą firmę cechują się najwyższym stopniem szczelności, i zapewniamy na nie rękojmię. Wybierając szambo z koparką zapewniasz sobie odpowiednią jakość realizacji prac, co przekłada się na długość użytkowania kanalizacji w domu. U nas tanio wykonasz zadanie wykopania oraz instalacji szamba, tak, aby uniknąć wysokich cen, zarówno przy budowie, jak również przy korzystania z kanalizacji. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, lecz również instalację zbiorników, ponieważ tylko połączenie tych obu rzeczy da odpowiedni efekt.

Szamba betonowe Ożarów

Szamba dwukomorowe Ożarów

Oferowane u nas szamba dwukomorowe to nieco większy wydatek, ale także wyższa korzyść wynikająca z eksploatacji. Takie zbiorniki betonowe mają dwie przestrzenie, w których zbiera się szambo. Ceny naszych zbiorników zaczynają się od 1000 zł – to niedużo, toteż proponujemy wybrać zbiorniki dwukomorowe. Ich pojemność umożliwia rzadsze opróżnianie nieczystości przez profesjonalną firmę asenizacyjną. To powoduje, że szambo z montażem tego typu będzie niedrogie w użytkowaniu, bo wolniej się wypełnia. Jakie wielkości szamb oferujemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy wykonać na każdej działce. Zachęcamy do zakupu zbiornika betonowego dwukomorowego, także w sytuacji mniejszej liczby użytkowników. Mogą one spełniać swoją rolę prawidłowo, bez konieczności ciągłego kontrolowania poziomu zbiornika. Najmniejsze wielkości szamba polecamy szczególnie gdy budynek zamieszkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jak wysokie są ceny naszych usług? Szambo z wykopem to usługa, którą szczególnie rekomendujemy. Wykwalifikowani pracownicy stawiają się na terenie, na którym ma zostać wstawione szambo betonowe, a potem montują je. Za szamba betonowe należy zapłacić już od 1000 zł, a dodatkowo trzeba uwzględnić koszt robocizny. To jednak koszt niezbędny, ponieważ klienci zazwyczaj nie mają swojej koparki i podnośnika, jako że szambo oferowany jest w formie prefabrykatu. Jako producent szamb dokładamy wszystkich starań, aby klient wiedział, że dostał szczelne szambo betonowe gwarantujące wiele lat bezawaryjnego użytkowania. Szczelny zbiornik na szambo to jedna inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645